Dizi Oyuncu Kadrosu

Al Sancak Dizisi Kadrosu Karakter Bilgileri

Al Sancak Dizisi Kadrosu Karakter Bilgileri
Bu haber 24 Ocak 2023 - 11:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Al Sancak dizisi kadrosu ve karakter bilgilerini sizlere paylaşacağız. Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Al Sancak dizisinin yönetmen koltuğunda Can Emre oturmaktadır. Senaryosunu Atilla Engin’in kaleme aldığı Al Sancak dizisinin başrolünde Gülsim Ali ve Uğur Güneş yer almaktadır. Seyirciler dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Al Sancak dizisi kadrosu ve karakter bilgilerini sizlere paylaşacağız. Al Sancak dizisini nasıl buldunuz? Reytingleri

Al Sancak Dizisi Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş – Piyade Yüzbaşı Ali Banazlı
Gülsim Ali – Nadia Ivanov
İdris Nebi Taşkan – Deniz Piyade Teğmen Aras Güneri
Ahmet Yenilmez
Gözde Türker – Aslı Yüzbaşı
Ahmet Olgun Sünear – Piyade Uzman Çavuş Selçuk Türker
Emre Dinler – Piyade Yüzbaşı Cengiz Uslu
Eslem Akar – Sedef
Tezhan Tezcan – Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Koca
Çağlar Sayın – Piyade Astsubay Üstçavuş
Fatih Gühan – Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş
Ömer Faruk Aran – Piyade Astsubay Üstçavuş Bora Cansız
Melih Özdoğan – Piyade Uzman Çavuş Sabri Kandemir
Sibel Aytan
Cem Kurtoğlu – General Sacit
Zeynep Koltuk – Amy

Uğur Güneş – Piyade Yüzbaşı Ali Banazlı

Al Sancak Dizisi Kadrosu KarakterleriAl Sancak dizisinin başrolünde yer alan Uğur Güneş, 10 Kasım 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi’de eğitimini tamamlayan Uğur Güneş kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Yeniden Başla dizisiyle geçmiş. Özellikle Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Urfalıyım Ezelden, Diriliş Ertuğrul, Tamam Mıyız?, İsimsizler, Kolidor, Seddülbahir 32 Saat, Kanunsuz Topraklar gibi projelerde de yer almıştır.

Gülsim Ali – Nadia Ivanov

Al Sancak dizisinin başrol oyuncusu Gülsim Ali, 18 Şubat 1995 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Bulgaristan’da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçilmiştir. 2012 yılında Son Yaz Balkanlar dizisinde rol alarak sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Gönül Dağı dizisinde canlandırdığı Dilek karakteriyle tanınır hale gelmiştir. Gülsim Ali daha önce Hanım Köylü, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid, Yüzleşme, Son Çıkış gibi projelerde de yer almıştır.

İdris Nebi Taşkan – Deniz Piyade Teğmen Aras Güneri

18 Ağustos 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İdris Nebi Taşkan, bir dönem profesyonel olarak basketbol oynamıştır. 2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle sektöre adım atan İdris Nebi Taşkan, daha önce Poyraz Karayel, Zalim İstanbul, Özgür Dünya, Arkadaşlar İyidir, Fazilet Hanım ve Kızları gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son Tufan karakterini canlandırdığı Gizli Saklı dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Baht Oyunu dizisiyle tanınır hale gelmiştir.

Ahmet Yenilmez

20 Aralık 1009 66 yılında Ordu’da dünyaya gelen Ahmet Yenilmez, Dokuz Eylül Üniversitesi işletme bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında tiyatroyla ilgilenen Ahmet Yenilmez kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Deli Yürek dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda şair ve yazar olan oyuncumuz daha önce Kuruluş Osman, Kurtlar Vadisi Pusu, İhanet, Dur Yolcu, Acı Hayat, Sırlar Dünyası, Ekmek Teknesi, Halil İbrahim Sofrası gibi yapımlarda da yer almıştır.

Gözde Türker – Aslı Yüzbaşı

1995 yılında Bursa’da dünyaya gelen Gözde Türker, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve İstanbul Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Müzikal Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğa İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda başlamıştır. Bununla birlikte Arjantin Tango eğitmenliği yapan Gözde Türker, Modern dans ve bale eğitimleri almıştır. Özellikle Kardeşlerim dizisiyle tanınan oyuncumuz reklam filmlerinde seslendirme de yapmaktadır.

Ahmet Olgun Sünear – Piyade Uzman Çavuş Selçuk Türker

24 Aralık 1982 İstanbul doğumlu olan Ahmet Olgun Sünear, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı üzerine eğitim almıştır. Daha önce modellik yapan Ahmet Olgun Sünear, kamera karşısına ilk kez 2009 yılında Kampüste Çıplak Ayaklar isimli sinema filminde canlandırdığı Arda karakteri ile geçmiştir. Oyuncumuz daha önce Mayıs Kraliçesi, Aslı Gibidir, Erkenci Kuş, Kanıt: Ateş Üstünde gibi yapımlarda yer almıştır.

Emre Dinler – Piyade Yüzbaşı Cengiz Uslu

1995 yılında Hatay’da dünyaya gelen Emre Dinler, 2013 yılında Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3.cü olmuştur. Daha sonra profesyonel olarak modellik yapmaya başlayan Emre Dinler kamera karşısına ilk defa Söz dizisiyle geçmiştir. Dizide canlandırdığı Tahir karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz aynı yıl Gülperi dizisinde de yer almıştır. Emre Dinler, özellikle Yasak Elma dizisiyle tanınır hale gelmiştir.

Eslem Akar – Sedef

24 yaşından içinde olan genç oyuncumuz Eslem Akar, 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı Okulları’nda tamamlayan Eslem Akar, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Sende Gitme dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle 4N1K dizisi ile tanınmıştır. Eslem Akar kamera karşısına en son 2022 yılında Kendinden Kaçak filmiyle geçmiştir.

Tezhan Tezcan – Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Koca

7 Nisan 1978 yılında dünyaya gelen Tezhan Tezcan, 4 yaşından itibaren müzikle ilgilenmeye başlamıştır. 1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanmıştır. Eğitimine Viyana’da devam eden Tezhan Tezcan aynı zamanda Montreal’de de ses mühendisliği eğitimi de almıştır. Kamera karşısına ilk defa Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile geçen oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Erdem karakteri ile tanınmıştır.

Çağlar Sayın – Piyade Astsubay Üstçavuş

9 Aralık 1984 yılında Manisa’da dünyaya gelen Çağlar Sayın, İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Üniversitenin son senesinde Ayla Algan ve Burak Aksak’dan kamera önü oyunculuğu dersleri almıştır. 2006 yılında Doktorlar dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz daha önce Arka Sokaklar, Ah Neriman, Pis Yedili, İffet, Canım Benim, Beyaz Yalan gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Fatih Gühan – Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Süleyman Özer

8 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Süleyman Demirel Üniversitesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olan Fatih Gühan kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Beni Affet dizisiyle geçmiştir. Özellikle bu dizide canlandırdığı Cihan karakteriyle tanınır hale gelen oyuncumuz ertesi yıl Beni Bırakma dizisinde yer almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Fatih Gülhan, Al Sancak dizisinde Süleyman Özer karakterini canlandırmaktadır.

Ömer Faruk Aran – Piyade Astsubay Üstçavuş Bora Cansız

1995 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Ömer Faruk Aran, aslen İzmir Bornova’lıdır. Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan oyuncumuz Ömer Faruk Aran, kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Arka Sokaklar dizisiyle geçmiştir. Daha önce Leke, Metafor gibi yapımlarda da yer alan oyuncumuz en son İşte Bu Benim Masalım dizisinde Kalender karakterini canlandırmıştır.

Melih Özdoğan – Piyade Uzman Çavuş Sabri Kandemir

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Melih Özdoğan, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde ve Tiyatro Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Akademi Tiyatro ve Tom Brangle ACTEDCİTY’de de oyunculuk eğitimi alan Melih Özdoğan, Ateş medya menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. 2010 yılında Es Es isimli proje ile profesyonel oyunculuğa adım atan oyuncumuz özellikle Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Samsa karakteriyle tanınmıştır.

Sibel Aytan

28 Şubat 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sibel Aytan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Dansla da arasının iyi olduğunu bildiğimiz oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Bir Deli Sevda dizisiyle geçmiştir. Ertesi yıl Hıçkırık dizisinde yer alan oyuncumuz, özellikle Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği Zehra Hatun karakteri ile tanınmıştır. Sibel Aytan kamera karşısına en son 2022 yılında Seni Kalbime Sakladım dizisiyle geçmiştir.

Cem Kurtoğlu – General Sacit

31 Temmuz 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cem Kurtoğlu, Ankara Devlet Konservatuvarı yüksek bölümü mezunudur. Kamera karşısına ilk defa 1982 yılında Preveze Öncesi isimli diziyle geçmiştir. Dizideki performansıyla büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Küçük Ağa dizisinde yer alan Cem Kurtoğlu aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce bir çok programda sunuculuk yapan oyuncumuz en son Senden Daha Güzel dizisinde yer almıştır.

Zeynep Koltuk – Amy

2 Ocak 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Koltuk, Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Kod Adı: Kaos dizisiyle geçen oyuncumuz ertesi yıl Bizim Evin Halleri dizisinde yer almıştır. Oyuncumuz özellike Adanalı dizisinde hayat verdiği Maria karakteriyle tanınmıştır. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen Zeynep Koltuk, en son 2022 yılında Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde yer almıştır.

Al Sancak dizisi kadrosu ve karakter bilgilerini sizlere paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER