Dizi Oyuncu Kadrosu

Ateş Kuşları Dizi Kadrosu Karakterleri

Ateş Kuşları Dizi Kadrosu Karakterleri
Bu haber 22 Ocak 2023 - 0:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ateş Kuşları dizi kadrosu ve karakterlerini sizlerle paylaşacağız. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ateş Kuşları dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. Ateş Kuşları dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem kaleme almaktadır. İzleyiciler, Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Ateş Kuşları dizi kadrosu ve karakterlerini sizlerle paylaşacağız.

Ateş Kuşları Dizi Kadrosu

İlayda Alişan – Gülayşe
Hande Soral – Mercan
Görkem Sevindik – Ali
Burak Tozkoparan – Barbaros
Serkan Ercan – Menderes
Erdem Şanlı – Zıpkın
Emir Çubukçu – Sabit
Ahmet Saraçoğlu – Çatal
Gonca Cilasun – Hacer
Nizam Namidar – Nizam
Lilya İrem Salman – Hüma
Sedef Akalın – Şirin
Hilal Uysun – Nermin
Ozan Ağaç – Zümrüt
Boncuk Yılmaz – Nazmiye
Yeşim Dalgıçer – GazeteciAteş Kuşları Dizi Kadrosu

Ateş Kuşları Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Bitecek?

İlayda Alişan – Gülayşe

dizisinin başrolünde yer alan İlayda Alişan, 26 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olan İlayda Alişan çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır ve 15 yaşında profesyonel oyunculukla Bir Çocuk Sevdim dizisiyle tanışmıştır. Özellikle Çukur dizisinde hayat verdiği Akşın Koçovalı karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son Seversin dizisiyle geçmiştir.

Hande Soral – Mercan

Ateş Kuşları dizisinin başrol oyuncusu Hande Soral, 3 Şubat 1987 yılında İnegöl’de dünyaya gelmiştir. Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu olarak çıkan ve bu şekilde sektöre adım atan Hande Soral 2008 yılında Küçük Kadınlar dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuz daha önce Fatih, Alev Alev, Müstakbel Damat, Çalıkuşu, Yılanların Öcü, İsimsizler, Diriliş Ertuğrul, İsimsizler gibi oldukça başarılı projelerde de yer almıştır.

Görkem Sevindik – Ali

Ateş Kuşları dizisinin başrolünde yer alan Görkem Sevindik, 17 Ekim 1986 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Görkem Sevindik, kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Pusat Çakır karakteriyle tanınmıştır. Daha önce bir çok ödül alan oyuncumuz en son Erkek Severse dizisinde yer almıştır.

Burak Tozkoparan – Barbaros

Ateş Kuşları dizisinin başrolünde yer alan Burak Tozkoparan, 14 Kasım 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2011 yılında Liselerarası müzik yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Okan Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon Bölümünde eğitimine devam eden oyuncumuz, ilk defa 2014 yılında Paramparça dizisinde yer almıştır. Daha önce çeşitli müzik gruplarında da yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Avcı dizisiyle geçmiştir.

Serkan Ercan – Menderes

13 Eylül 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serkan Ercan, oyunculukla lise yıllarında tanışmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Serkan Ercan, ilk defa 2001 yılında Şellale filminde yer almıştır. 1999 yılında Kaçış Programını sunan oyuncumuz, 2008 ve 2010 yıllarında en başarılı erkek oyuncu ödülünü almıştır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Serkan Ercan kamera karşısına en son 2021’de İlk Ve Son dizisiyle geçmiştir.

Erdem Şanlı – Zıpkın

2 Eylül 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Şanlı, Ünal Silver ve Barış Yıldız’dan oyunculuk eğitimleri almıştır. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde eğitim alan Erdem Şanlı, kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Avlu dizisiyle geçmiştir. Daha önce Kovala, Yasak Elma, Aşk Mantık İntikam, Eşkilya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerde yer alan oyuncumuz özellikle Son Yaz dizisiyle tanınır hale gelmiştir.

Emir Çubukçu – Sabit

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emir Çubukçu, 2008 yılında İtalyan Lisesi’ni bitirmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan Emir Çubukçu, kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Karadayı dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen bu dizide canlandırdığı Osman karakteri ile tanınan oyuncumuz daha önce Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gülperi, Babil, Zemheri gibi projelerde de yer almıştır.

Ahmet Saraçoğlu – Çatal

24 Eylül 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ahmet Saraçoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim görmüştür. 2005 yılında bir grup sanatçıyla birlikte İstanbul Kraliyet Tiyatrosu’nu kuran Ahmet Saraçoğlu, özellikle Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı İsmet paşa karakteri ile tanınmıştır. Aktif olarak sahne alan oyuncumuz en son 2022 yılında Bandırma Füze Kulübü dizisiyle kamera karşısına geçmiştir.

Gonca Cilasun – Hacer

1 Ocak 1966 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gonca Cilasun, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Gonca Cilasun, oyunculuğa 2010 yılında Arka Sıradakiler dizisinde rol alarak adım atmıştır. Özellikle Gülizar dizisinde hayat verdiği Muazzez karakteri ile tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Sefirin Kızı’nda canlandırdığı Halise karakteri ile geçmiştir.

Nizam Namidar – Nizam

11 Ağustos 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nizam Namidar, Berlin Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Nizam Namidar hem ülkemizde hem de Almanya’da oyunculuk eğitimi almıştır ve en son Kara Tahta dizisinde yer almıştır. Aynı zamanda sunucu olan oyuncumuz daha önce Benim Adım Melek, Willkommen bei Habib, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerde de yer almıştır.

Lilya İrem Salman – Hüma

1999 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelen Lilya İrem Salman, lise eğitimini Fettah Tamince Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Lilya İrem Salman, kamera karşısına ilk defa Kardeşlerim dizisiyle geçmiştir. Sektörde yeni olan oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Talya karakteriyle tanınmıştır. Lilya İrem Salman aktif olarak sahne almaktadır.

Sedef Akalın- Şirin

24 Kasım 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelen Sedef Akalın, kamera karşısına ilk defa 2013 yılından Fahriye karakterini canlandırdığı Eski Hikaye dizisiyle geçmiştir. Daha önce Bedel, Son Kara Yazı, Gülperi, Locman, Baba, Kırmızı Oda, Kader Postası, Kumbara, Nadide Hayat gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Ateş Kuşları dizisinde Şirin karakterini canlandıran oyuncumuz en son 2022 Sizi Dinliyorum dizisiyle geçmiştir.

Hilal Uysun – Nermin

1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hilal Uysun, oyunculukla tanışmadan önce profesyonel olarak modellik yapmıştır. Gümüş dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz daha önce Dedektif Memoli, Nolur Ayrılalım, Kipri, Uysun, Limon Ağacı, Kalp Hırsızı, Avrupa Yakası gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Ateş Kuşları dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle Arka Sıradakiler ve Canım Ailem dizilerinde ki performansıyla tanınmıştır.

Ozan Ağaç – Zümrüt

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ozan Ağaç, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur mu? Dizisi ile geçen oyuncumuz Sarıkamış Çocukları, Yeni Hayat, Gül, Seyyar gibi yapımların senaryosunuda yazmıştır. People Talent Management menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Börü 2039 dizisinde yer almıştır.

Boncuk Yılmaz – Nazmiye

13 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Boncuk Yılmaz, Anadolu Üniversitesi iletişim fakültesinden mezun olmuştur. 2004 yılında Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filmiyle oyunculuğa başlamıştır. Oyuncumuz bu filmdeki “Nihal” rolüyle SİYAD Türk Sineması Ödülleri’nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü”nü almıştır. Boncuk Yılmaz kamera karşısına en son 2022 yılında Sevgi karakterini canlandırdığı Zeytin Ağacı dizisiyle geçmiştir.

Yeşim Dalgıçer – Gazeteci

14 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yeşim Dalgıçer, İstanbul Üniversitesi işletme fakültesinden mezun olmuştur. 1998 yılında Bizi Affet Hocam dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Yeşim Dalgıçer, özellike Sakarya Fırat dizisi ile tanınmıştır. İnadına Aşk dizisi ile kariyerindeki yükselişi devam ettiren oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında vizyona giren Sil Baştan Kaynatam isimli filmle geçmiştir.

Ateş Kuşları dizi kadrosu ve karakterlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER