Dizi Oyuncu Kadrosu

Can Yoldaşım Hint Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Can Yoldaşım Hint Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Bu haber 26 Temmuz 2021 - 15:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu konumuz Can Yoldaşım Hint Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri dini inançları hakkında olacak. 2011-2016 yılları arasında Hindistan’da Diya Aur Baati Hum adıyla yayınlanan Can Yoldaşım dizisi önümüzdeki günlerde Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Hepimizin bildiği gibi ülkemizde Hint dizilerine ayrı bir ilgi vardır ve bizler Can Yoldaşım dizisinin de büyük ilgi göreceğini tahmin etmekteyiz. Başrollerini Anas Raşit ve Deepika Singh’ın paylaştığı Can Yoldaşım dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Can Yoldaşım dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Can Yoldaşım Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Deepika Singh –  Sandhya Sooraj Rathi
Anas Rashid – Sooraj Rathi
Neelu Vaghela – Santosh Rathi
Ashok Lokhande – Arun Rathi
Surbhi Tiwari – Kanchan Kothari
Pooja Singh – Emily Mohit Rathi
Prachi Tehlan Arzoo – Aryan Rathi
Abhinav Shukla – Om Rathi
Pooja Sharma – Poorvi Rathi

Can Yoldaşım Hint Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

Deepika Singh –  Sandhya Sooraj Rathi

Can Yoldaşım dizisinin başrolünde yer alan Sandhya Sooraj Rathi karakteri Sooraj’ın karısıdır. Sandhya Sooraj karakterine hayat veren başarılı oyuncu ise, 21 Haziran 1984 yılında Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde dünyaya gelmiştir. Pencap Teknik Üniversitesi’nde Pazarlama alanında İşletme Yüksek Lisansını tamamlayan ünlü oyuncu kamera karşısına ilk defa 2011 yılında, ülkemizde Can Yoldaşım ismiyle yayınlanan Diya Aur Baati Hum dizisiyle geçmiştir. Ilk dizisi olmasına rağmen kariyerindeki asıl çıkışı bu dizi sayesinde yakalayan Deepika Singh, 2011 ve 2016 yılları arasında birçok programda da yer almıştır. Şimdilerde dans eğitimi alan başarılı oyuncu kamera karşısına en son 2020 yılında Ghum Hai Kisikey Pyaar Mein dizisiyle geçmiştir.

Anas Rashid – Sooraj Rathi

Arun ve Santosh’un büyük oğlu olan Sooraj, Sandhya’nın da kocasıdır. beyaz yakalı sınıf Rathi Ailesinin ideal çocuğu olan Sooraj başarılı bir şekerlemecidir. Sooraj Rathi karakterine hayat veren ünlü oyuncu Anas Rashid ise, 31 Ağustos 1980 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Anas Rashid, aynı zamanda şarkıcıdır. Ünlü oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Kahiin To Hoga isimli dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Kartik Ahluwalia karakteriyle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu, aynı yıl Kyaa Hoga Nimmo Kaa dizisinde yer almıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı Diya Aur Baati Hum dizisindeki performansı sayesinde yakalayan Anas Rashid, Hint televizyon ödülleri, Aslan altın ödülleri ve Hint televizyon akademisi ödüllerinde en başarılı erkek oyuncu seçilmiştir. Sadece Hindistan’da değil diğer birçok ülkede de tanınan oyuncu haline gelen Anas Rashid, kamera karşısına en son 2017 yılında Tu Sooraj, Ana Saanjh Piyaji dizisiyle geçmiştir.

Neelu Vaghela – Santosh Rathi

Santosh Rathi, Arun’un karısı, Sooraj, Vikram, Mohit ve Chhavi’nin annesidir. Santosh Rathi karakterini canlandıran başarılı oyuncu Neelu Vaghela, 51 yaşının içindedir ve 15 Nisan 1970 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısında ilk defa 2011 yılında ülkemizde Can Yoldaşım ismiyle yayınlanan Diya Aur Baati Hum dizisi ile geçen başarılı oyuncu kariyerindeki attığı çıkışıda bu dizi sayesinde yakalamış ve bu dizide rol aldığı sırada, Nach Baliye 5 ve Meri Maa isimli programlarda da yer almıştır. Oyunculuğun yanı sıra dansçılık ve sunuculuk yapan Neelu Vaghela, Shaadi Mübarek, Ana Maike Chali Jaungi Tum Dekhte Rahiyo, Tu Sooraj Ana Saanjh Piyaji, Ramgarh Ri Ramli, Jai Karni Mata, Naini Bai Ro Mayro, Binani, Baisa Ra Jatan Karo, Dadosari Laadli gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Ashok Lokhande – Arun Rathi

Santosh’un kocası olan Arun Rathi karakterine hayat veren Ashok Lokhande, 9 Eylül 1962 yılında Bombay, Maharashtra, Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Hindistan’da yer alan Yeni Delhi’deki Ulusal Drama Okulundan mezun olan başarılı oyuncu, kamera karşısına ilk defa 1970 yılında yayınlanan Mohabatain isimli proje ile geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı ülkemizde Can Yoldaşım ismiyle yayınlanan Diya Aur Baati Hum, Tu Sooraj, Main Saanjh Piyaji, Kaatelal ve Oğulları dizileri sayesinde yakalayan ünlü oyuncu Sadece Hindistan’da değil diğer birçok ülkede de tanınır hale gelmiştir. Evli ve 1 çocuk babası olan Ashok Lokhande, şimdilerde Kaatelal & Sons dizisiyle ekranlardır.

Surbhi Tiwari – Kanchan Kothari

Ankur ve Sandhya’nın annesi olan Kanchan Kothari Ankita ve Sooraj’ın da kayınvalidesidir. Kanchan Kothari karakterine hayat veren ünlü oyuncu Surbhi Tiwari ise, 49 yaşının içindedir ve 19 Ekim 1971 yılında dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Ghar Jamai isimli diziyle geçen ve dizide konuk oyuncu olarak yer alan Surbhi Tiwari, kariyerindeki asıl çıkışı Şagun isimli dizi sayesinde yakalamıştır. Yakaladığı bu çıkışı Tota Weds Maina ve Diya Aur Baati Hum dizileri ile devam ettiren ünlü aktör, daha önce Şikva, Kumkum – Ek Pyara Sa Bandhan, Kulvaddhu, Yahaaan Ana Ghar Ghar Kheli, Agle Janam Mohe Bitiya Hi Kijo, Hum Aapke Ghar Mein Rehte Hain gibi Hindistan’da büyük ilgi gören projelerde yer almıştır.

Pooja Singh – Emily Mohit Rathi

David ve Angela’nın kızı olan Emily, Mohit’in eski eşidir. Om ile evli olan Emily karakterine ise başarılı oyuncu Pooja Singh hayat vermektedir. Pooja Singh, eğitimini Rabindranath Tagore Okulu’nda tamamlamıştır. Eğitimine devam ettiği yıllarda dans, tiyatro oyunları ve dram gibi çeşitli aktivitelerde yer alan başarılı oyuncu kamera karşısına ilk defa, Komedi Sirki Ka Naya Daur isimli yarışma programına katılarak geçmiştir. Yarışmadaki performans ile dikkat çeken Pooja Singh, ertesi yıl Savdhaan Hindistan ve Aasman Se Aage dizilerinde yer almıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı ülkemizde Can Yoldaşım ismiyle yayınlanan Diya Aur Baati Hum, Şakti – Astitva Ke Ehsaas ve Ki Dil Se Dil  dizileri sayesinde yakalamıştır. Güzel oyuncu kamera karşısına ise en son 2021 yılında Aye Mere Humsafar dizisiyle geçmiştir.

Prachi Tehlan Arzoo – Aryan Rathi

Resham’ın torunu olan Aryan karakterine başarılı oyuncu Prachi Tehlan Arzoo hayat vermektedir. Prachi Tehlan Arzoo, 2 Ekim 1993 yılında Hindistan’ın Delhi kentinde dünyaya gelmiştir. Montfort Kıdemli Ortaokulu, Delhi . Delhi Üniversitesi , Jesus and Mary College’dan B, Ghaziabad Institute of Management Technology üniversitelerinde eğitimini tamamlayan başarılı oyuncu, kamera karşısına ilk defa Diya Aur Baati Hum dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda sporcu olan ve ortaokul yıllarında basketbol oynayan Prachi Tehlan Arzoo, profesyonel basketbolcudur. Birçok maçta Hindistan’ı temsil eden ve madalyalar alan Prachi Tehlan Arzoo, 2017 yılında Ikyawann dizisiyle ilk defa başrolü oynamıştır. Başarılı oyuncu kamera karşısına en son 2019 yılında vizyona giren Mamangam isimli sinema filmiyle geçmiştir.

Abhinav Shukla – Om Rathi

Sooraj’ın kuzeni ve Poorvi’nin eski kocası olan Om Rathi Emiley ile evlidir. Om Rathi karakterine ise ünlü oyuncu Abhinav Shukla hayat vermektedir. Abhinav Shukla, 38 yaşının içindedir ve 27 Eylül 1982 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimi Mühendislik ve Teknoloji Lala Lajpat Rai Enstitüsü üzerine tamamlayan başarılı oyuncu kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Jersey No. 10 dizisi ile geçmiştir. Dizide hayat verdiği Arjun Rai karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncu ertesi yıl Jaane Kya Baat Hui dizisinde boy göstermiştir. Aynı zamanda modellik yapan Abhinav Shukla kariyerindeki asıl çıkışı Hui Sabse Parayı Geet, Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai, Chotti bahu ve Diya Aur Baati Hum dizilerindeki performansı sayesinde yakalamış ve başarılı oyuncu kamera karşısına en son 2021 yılında Korku Faktörü: Khatron Ke Khiladi isimli projeyle geçmiştir.

Pooja Sharma – Poorvi Rathi

Poorvi Rathi, Om’un eski karısıdır ve Poorvi Rathi karakterini başarılı oyuncu Pooja Sharma canlandırmaktadır. Pooja Sharma, 32 yaşının içindedir ve 12 Temmuz 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Pooja Sharma, Hindistan’ın ünlü dergilerinden biri olan Femina Miss India dergisinin 2006 baskısının en iyi 10 kadın arasında yer almıştır. Üniversite eğitime devam ettiği yıllarda çeşitli televizyon programlarında sunuculuk yapan Pooja Sharma, 2012 yılında oyunculukla tanışmıştır. 2012 yılında Teri Meri Aşk Hikayeleri dizisiyle oyunculuğa adım atan başarılı oyuncu performansla dikkatleri üzerine çekmiş ve ertesi yıl oynadığı Mahabharat dizisinde başrol olarak yer almıştır. Oyunculuğun yanı sıra modellik yapan Pooja Sharma, kamera karşısına en son Ka Dum – Hindistan Mega Conclave isimli proje ile geçmiştir.

Bu konumuzda sizler için Can Yoldaşım dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER