Dizi Oyuncu Kadrosu

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (TRT 1)

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (TRT 1)
Bu haber 14 Temmuz 2021 - 3:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TRT 1’in yeni dizilerinden bir tanesi olan Dünya Hali dizisi oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekmektedir. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı ile televizyon ekranlarında yerini alan Dünya Hali dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındırmaktadır. Gelin bu konumuzda da Dünya Hali dizisinde yer alan oyuncularımızı ve oyuncularımızın hayat verecekleri karakterleri yakından tanıyıp öğrenelim. Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosunun ve karakterinin tamamı haberimizin devamındadır.

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

-Caner Şahin
-Pelin Abay
-Tolga Tekin
-Ozan Çelik
-Şehsuvar Aktaş
-Mert Denizmen
-Ayfer Tokatlı
-Mekin Sezer
-Hakan Emre Ünal
-Naşit Özcan
-Hüseyin Elmalıpınar
-Selin Hasar
-Zeki Ocak
-Adnan Başar

Caner Şahin

Dünya Hali Dizisi Caner ŞahinCaner Şahin, Dünya Hali dizisinde önemli rolleri üstlenecek olan oyuncularımızdan bir tanesidir. Caner Şahin, 1992 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversite Devlet Konservatuvarı bölümünde de eğitimini tamamlamıştır. 2016 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk sektörünün içinde yer alan Şahin, daha önce Tutsak, Kardeşler, Nefes Nefese, Kuzgun, Babam ve Ailesi gibi dizlerde yer almış en son da karşımıza Seni Çok Bekledim dizisindeki Selahattin karakteri ile çıkmıştır. Oyunculuk başarısında dolayı da 2018 yılında en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Pelin Abay

Dünya Hali Dizisi Pelin AbayPelin Abay ise Dünya Hali dizisinin baş rol kadın karakterine hayat verecektir. Pelin Abay, 7 Haziran 1993 İstanbul doğumludur. Aktif olarak dizi, film ve tiyatro oyunculuğu ile ilgilenmektedir. 2013 yılında tiyatro sektörüne adım atmasının ardından kariyerinde hızla yükselmiş ve 2018 yılında yer aldığı Gülizar ve Vatanım Sensin dizileri ile tanınmaya başlamıştır. En son ise karşımıza Zümrüdüanka dizisi ile çıkmıştır.

Tolga Tekin

Dünya Hali Dizisi Tolga TekinDünya Hali dizisinde boy gösterecek oln oyuncularımızdan bir diğeri de Tolga Tekin‘dir. Tolga Tekin, 19 Mart 1973 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacttepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 1,85 boyunda olan başarılı oyuncumuz oyunculuk mesleğine Adana Devlet Tiyatrosu ile başlamıştır. Daha önce Akıncı, Bizi Hatırla, Kelebekler, Vatanım Sensin, Paramparça, Behzat Ç. ve Deniz Yıldızı gibi yapımlarda yer almıştır. 2013 tarihinde Zeynep Koltuk ile evlenmiş 2014 yılında ise ayrılma kararı almıştır.

Ozan Çelik

Dünya Hali Dizisi Ozan ÇelikDünya Hali dizisinde yer alan en önemli karakterlerden bir tanesine de başarılı oyuncumuz Ozan Çelik hayat verecektir. Ozan Çelik, 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk sektöründe 6 yıldır yer alan başarılı oyuncumuz bu süre içerisine pek çok başarılı projesini sığdırmıştır. Ozan Çelik daha önce Dilsiz, Kardeşler, Kronoloji, Borç, Kardeşim Benim 2, Zor Bir Karar gibi yapımlarda yer almıştır. Bunların dışında Cemil Şov ve Mavzer’de de yer almıştır ancak henüz bu iki proje yayınlanmamıştır.

Şehsuvar Aktaş

Dünya Hali Dizisi Şehsuvar AktaşŞehsuvar Aktaş’ta Dünya Hali dizisinde yer alacaktır. Şehsuvar Aktaş, 20 Mayıs 1964 yılında doğmuştur. Üniverisite eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamasının ardından mesleğe adım atmıştır. 1983 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önce pek çok tiyatro, sinema filmi ve dizide boy göstermiş ve ileyicilerin beğenisini büyük oranda toplamıştır. En son karşımıza Seni Çok Bekledim dizisi ile çıkmış daha önceleri de Hercai, Kocamın Ailesi, Benim Annem Bir Melek, Avrupa Avrupa ve Kavak Yelleri gibi dizilerde boy göstermiştir.

Mert Denizmen

Dünya Hali Dizisi Mert DenizmenDünya Hali dizisinde yer alacak olan erkek oyuncularımızdan bir diğeri de Mert Denizmen‘dir. Mert Denizmen ise 2 Haziran 1986 yılında doğmuştur. Üniversite eğitimini  Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamasının ardından 2017 yılında Vatanım Sensin dizisindeki Yinon karakteri ile oyunculuğa adım atmıştır. 4 yılı aşkın bir süredir oyunculuk sektöründe yer alan Mert Denizmen daha önce Sesinde Aşk Var, Koca Koca Yalanlar, Cinayet Süsü ve Bizim İçin Şampiyon gibi projelerde boy göstermiştir.

Ayfer Tokatlı

Dünya Hali Dizisi Ayfer TokatlıDünya Hali dizisinde Ayfer Tokatlı’da boy gösterecektir. Ayfer Tokatlı, 5 Eylül 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,58 boyunda ve 49 kilogram olan Ayfer Tokatlı, Başak burcudur. Daha önce Tanıklar, Baba Candır, İstanbullu Gelin, ve Her Yerde Sen gibi pek çok dizide boy göstermiştir. Oyunculuğu ile en çok beğenilen ve en çok sevilen kadın oyuncular arasında yer almaktadır.

Mekin Sezer

Dünya Hali Dizisi Mekin SezerGenç oyuncumuz Mekin Sezer’de Dünya Hali dizisinde bu gösterecektir. Oyunculuk ve müzisyenlik ile aktif olarak ilgilenen Mekin Sezer, üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Daha önce pek çok markanın reklam yüzü olmuştur. Aktif olarak tiyatro oyunculuğu, dizi oyunculuğu ve sinema oyunculuğu ile ilgilenen Mekin Sezer, daha önce Eltilerin Savaşı, Aykut Enişte, Özgür Dünya, Papatya ve Not Defteri gibi yapımlarda yer almıştır.

Hakan Emre Ünal

Dünya Hali Dizisi Hakan Emre ÜnalDünya Hali dizisinde Hakan Emre Ünal‘da yer alacaktır. Oyunculuğun yanı sıra oyun yazarlığı ve yönetmenlik ile de aktif olarak ilgilenen Hakan Emre Ünal, üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi film drama oyunculuk bölümü üzerine tamamlamıştır. Daha önce pek çok tiyatro oyununda boy gösteren başarılı oyuncumuz Ex Aşkım, Çukur, Haftasonu, Bozkır, Düş Kırgınları, Şimdi Herkes gibi film ve dizilerde yer almıştır.

Naşit Özcan

Dünya Hali Dizisi Naşit ÖzcanUsta oyuncumuz Naşit Özcan’da Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosu arasında yer almaktadır. Naşit Özcan, 1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik ve seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. 1971 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Naşit Özcan, daha önce Sen Anlat Karadeniz, Kurtlar Vadisi Pusu, Ötesiz İnsanlar, Hababam Sınıfı, Şendullar gibi televizyon dizilerinde yer almıştır. Uzun süre tiyatro ile de ilgilenmiş bazı oyunlarda da yönetmenlik yapmıştır.

Hüseyin Elmalıpınar

Dünya Hali Dizisi Hüseyin ElmalıpınarDünya Hali dizisinde yer alacak olan oyuncularımızdan bir diğeri de Hüseyin Elmalıpınar‘dır. Hüseyin Elmalıpınar, 23 Mart 1971 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak sinema, tiyatro ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Daha önce Çiçek Taksi, Deli Yürek, Bizim Evin Halleri, Çocuklar Duymasın, Kurtlar Vadisi, Bizim Hikaye, Ezel, Arka Sokaklar, Acı Hayat, Yabancı Damat, Cennet Mahallesi ve Kod Adı gibi dizilerde yer almıştır. Eti çikolata markasının da reklam yüzü olmuştur.

Selin Hasar

Dünya Hali Dizisi Selin HasarOyunculuk sektörünün yeni isimlerinden olan Selin Hasar’da Dünya Hali dizisinde yer alacak olan oyuncular arasındadır. Selin Hasar oyunculuk sektöründe henüz çok yeni olduğu için oyuncumuz hakkında detaylı bir bilgiye ulaşamadık. Dünya Hali dizisi Selin Hasar kimdir? sorusunun yanıtını detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Zeki Ocak

Usta oyuncumuzu Zeki Ocak’ta Dünya Hali dizisinde boy gösterecektir. Zeki Ocak, 8 Aralık 1947 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk sektörünün en eski isimlerinden bir tanesi olan Zeki Ocak, daha önce Savaşçı, Aslan Parçam, Salı, Patron Mutlu Son İstiyor ve Sabit Kanca 2 gibi filmlerde yer almıştır.

Adnan Başar

Oyunculuk sektörünün usta isimlerinden bir değeri olan Adnan Başar’da Dünya Hali dizisinde yerini alacaktır. Oyunculuğu ile oldukça beğenilmekte olan Adnan Başar, 2018 yılında Çarpışma, 2017 yılında Çukur dizisinde yer alırken en sonunda karşımıza 2021 yılında Akıncı dizisi ile çıkmıştır. 2021-2022 sezonunda ise Dünya Hali dizisi ile televizyon ekranlarına çıkacaktır.

Dünya Hali Dizisi Yayın Tarihi

Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındıran Dünya Hali dizisinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı da oldukça merak edilmiştir. TRT 1’de seyircileri ile buluşması beklenen Dünya Hali dizisinin yayın tarihi kesin bir şekilde ifade edilmemiştir. Geçtiğimiz hafta çekimlerine başlanmış olan Dünya hali dizisinin Eylül ayının son haftasında yayın hayatına başlaması beklenmektedir.

Dünya Hali Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dünya Hali dizisi çekim yerleri ile de oldukça merak uyandırmıştır. Geçtiğimiz günlerde yayınlanmış olan tanıtım ile Dünya Hali dizisinin çekim yerlerini olan merak daha da artmıştır. Pek çok dizide de olduğu gibi Dünya Hali dizisi içinde çekimlerin İstanbul’da yapılmasına karar verilmiştir. İstanbul’un farklı semtlerinde ve yerlerinde Dünya Hali dizisinin çekimleri sürdürülecektir.

TRT 1 kanalında yayınlanacak olan Dünya Hali dizisinin oyuncularından sizlere bahsettik. Sizlerin de Dünya Hali dizisi ve dizideki oyuncular hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz. Dizi severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER