Dizi Oyuncu Kadrosu

Esaret Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Esaret Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Bu haber 27 Ekim 2022 - 18:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Esaret dizisi oyuncu kadrosu, yer alan isimleri yakından tanıtacağız. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Esaret dizisinin başrolünde Cenk Torun ve Mahassine Merabet Yer almaktadır. İzleyiciler özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çeken Esaret dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle Esaret dizisinin oyuncu kadrosunu araştırdık. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve bununla birlikte karakterini yakından tanıtacağız.

Esaret Dizisi Oyuncu Kadrosu

Cenk Torun- Oğuz
Mahassine Merabet- Firuze
Ali Yağız Durmuş
Hilal Anay
Melahat Abbasova
Mustafa Şimşek
Zeki Ocak
Esra Demirci
Pervin Mert
Yağmur Çelik
Yaren Yıldırım
Kerem Tanık
Cerensu Gülnaz Çelik
Bülent Ergün
Başak Durmaz
Öncil Aktarıcı
Gözde Erdem
Sinem KaraçobanEsaret Dizisi Oyuncu Kadrosu

Cenk Torun- Oğuz

24 Mart 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cenk Torun, Yıldız Tilbe’nin “Delikanlım” adlı şarkısının klibinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Ertesi yıl Palavra Aşklar dizisinde yer alan oyuncumuz Esaret dizisinde Oğuz karakterini canlandıracaktır. Cenk Torun daha önce Hırçın Kız, Arka Sokaklar, Köpek, Yaşanacaksa Yaşanacak, Masum Değiliz, Yeter, Ölümsüz Kahramanlar, Benim İçin Ağlama, Çılgın Bediş, Gemilerde Talim Var gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Mahassine Merabet- Firuze

Esaret dizisinin başrolünde yer alan Mahassine Merabet, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Tümay Özokur Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi alan Mahassine Merabet, ileri seviyede İngilizce, Arapça ve bununla birlikte Fransızca bilmektedir. Modern ve Oryantal dansla arasının iyi olduğunu bildiğimiz oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Karaca markasını reklam filmiyle geçmiştir. Oyuncumuz Esaret dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Ali Yağız Durmuş

5 Şubat 1996 yılında dünyaya gelen Ali Yağız Durmuş, Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. 2018 yılında Sinemanın Kralı ve Kraliçesi adlı yarışmada 3.cü olan Ali Yağız Durmuş daha önce bir çok reklam filminde yer almıştır. Gülizar dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer alan Ali Yağız Durmuş profesyonel oyunculuğa Ozan karakterini canlandırdığı Baharı Beklerken dizisiyle adım atmıştır.

Hilal Anay

2000 yılının haziran ayında dünyaya gelen Hilal Anay, Toros Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Akdeniz Üniversitesi’nde eğitimine devam eden Hilal Anay, sosyal medyaya çektiği komik videolar ile tanınmıştır. 2019 yılında Madrid filmi ile oyunculuğa adım atan Hilal Anay, özellikle Yemin dizisi ile tanınmıştır. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında vizyona giren Komutan filmiyle geçmiştir.

Melahat Abbasova

18 Mayıs 1969 yılında Bakü’de dünyaya gelen oyuncumuz, Azerbaycan Güzel Sanatlar Enstitüsü Tiyatro ve Sinema Oyunculuğu Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1987 yılında Süreyya isimli projeyle geçen Melahat Abbasova, daha önce Ayrı Dünyalar, Hayatın İçinden, Asla Unutma, Mahmut İle Meryem, Süper Baba, Köpek, Binbir Gece, Emanet, Yemin gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Mustafa Şimşek

10 Mart 1965 yılında Ordu’da dünyaya gelen Mustafa Şimşek, 1994 yılında İş isimli sinema filmi ile sektöre adım atmıştır. Aynı zamanda senaristik yapan oyuncumuz Türk Usulü ve Şakir Efendi filmlerinin senaryosunu yazmıştır. Oyuncumuz daha önce Sırlar Dünyası, Kız Annesi, Kırık Kalpler – Ritmini Arayan Kalpler, Tek Türkiye, Kuzey Rüzgarı, Elveda Derken , Yaralı Yürek, Sözün Bittiği Yer, Diriliş: Ertuğrul, Yemin gibi projelerde de boy göstermiştir.

Zeki Ocak

8 Aralık 1947 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeki Ocak, daha önce Savaşçı, Aslan Parçam, Salı, Patron Mutlu Son İstiyor, Sabit Kanca 2, Kafalar Karışık, Ay Lav Yu Tuu, Akasya Durağı, Akasya Durağı, Kavak Yelleri, Seher Vakti, Gizli Dosyalar, Sırlar Dünyası, Hayat Bilgisi, İşler Güçler, Yılanların Öcü, Kardeş Payı, Uçurum, Seher Vakti gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Esaret dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz en son 2022 yılında Dünya Hali dizisinde yer almıştır.

Esra Demirci

Esaret dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Esra Demirci, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Öyle Sevdim ki Seni filmiyle geçmiştir. Aynı zamanda çeşitli yapımların Sanat Yönetmeni Yardımcılığını üstlenen Esra Demirci, 13 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce Adını Sen Koy, Ateşe Uçan Kelebekler gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz özellikle Yemin dizisinde canlandırdığı Melike karakteri ile tanınmıştır.

Pervin Mert

Esaret dizisinde yer alan oyuncumuz Pervin Mert, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında vizyona giren Cimri İle Cömert filmiyle geçmiştir. Ertesi yıl Amentü ve Çerçi filmlerinde yer alan oyuncumuz, daha önce altmış bir gün, ayak işleri, Karınca, Koku, Ayak İşleri, İçimizden Biri, Karşımda gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuz Pervin Mert, kamera karşısına en son 2022’de Yasak Elma dizisiyle geçmiştir.

Yağmur Çelik

Esaret dizisi oyuncu kadrosu Yağmur Çelik sektörün yeni yüzlerinden biridir. İzleyiciler Yağmur Çelik’i de merak etti. Ancak genç oyuncumuz hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Yağmur Çelik daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Esaret dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Yağmur Çelik hakkında detaylı bilgilere ulaştığımız zaman bunu sayfamızda paylaşacağız.

Yaren Yıldırım

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Yaren Yıldırım, Tümay Özokur menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Sesinin de güzel olduğunu bildiğimiz Yaren Yıldırım kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle geçmiştir. Dizideki performansıyla yapımcıların dikkatini çeken oyuncumuz Esaret dizisi ile anlaşma sağlanmıştır ve bizler oyuncumuzun özellikle bu proje ile tanınacağını düşünüyoruz.

Kerem Tanık

14 Ağustos 1985 yılında dünyaya gelen Kerem Tanık, Haliç Üniversitesi, Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aynı üniversitenin Sosyoloji bölümünde doktora yapan Kerem Tanık, kamera karşısına ilk defa 2019 yılında vizyona giren Meterler film ile geçmiştir. Melike Aydın menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almış ve en son Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi ile karşımıza çıkmıştır.

Cerensu Gülnaz Çelik

Seyirciler, Esaret dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Cerensu Gülnaz Çelik’i merak etti fakat oyuncumuz daha önce herhangi bir dizi film ya da reklam projesinde yer almamıştır. Bundan dolayı Cerensu Gülnaz Çelik hakkında çok fazla bir bilgi yoktur. Bizler Esaret dizisi başladığı zaman sayfamızdan sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Cerensu Gülnaz Çelik hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Bülent Ergün

27 Mayıs 1958 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Bülent Ergün, Küçükçekmece Belediye Tiyatrosu, Başkent Oyuncuları Tiyatrosu Ankara, Ankara Halk Oyuncuları Tiyatrosu gibi topluluklarda 35 sene boyunca çalışmıştır. Özellikle diziler sayesinde tanınan oyuncumuz daha önce, Arka Sokaklar, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Yahşi Cazibe, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Alemin Kıralı, Avrupa Avrupa, Muhteşem Yüzyıl, Umutsuz Ev Kadınları, Yalan Dünya, Böyle Bitmesin gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Başak Durmaz

Sektörde yeni olan genç oyuncumuz Başak Durmaz, kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Hazal Doktor karakterini canlandırdığı Siyah İnci dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve hala aktif olarak sahne alan Başak Durmaz Meltem Uçal menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına en son 2022 yılında Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisiyle geçen genç oyuncumuz önümüzdeki günlerde Esaret dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Öncil Aktarıcı

1986 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Öncil Aktarıcı, kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Halil İbrahim Sofrası isimli proje ile geçmiştir. Aynı yıl, Kılıç Günü isimli projede de yer alan oyuncumuz daha önce Yalancı Romantik, Analı Oğullu, Ağlama Anne, Aşk Kaç Beden Giyer, Komik Bir Aşk Hikayesi gibi yapımlarda da izleyici karşısına çıkmıştır. Tümay Özokur Akademide eğitim alan Öncil Aktarıcı en son Benim Adım Osman filmi ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Gözde Erdem

1994 yılında Niğde’de dünyaya gelen Gözde Erdem, Craft oyunculuk atölyesınde eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa Büyü İki isimle sinema filmi ile geçen genç oyuncumuz, daha önce Bay Yanlış ve Türkan Hanım’ın Konağı dizilerinde de konuk oyuncu olarak görev almıştır. Sektörün yeni yüzlerinden olan Gözde Erdem çeşitli reklam filmlerinde de yer almıştır ve oyuncumuz önümüzdeki günlerde Esaret dizisi ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Sinem Karaçoban

4 Ağustos 2014 yılında dünyaya gelen çocuk oyuncumuz Sinem Karaçoban kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Coca Cola markasının reklam filmiyle geçmiştir. Yapımcıların dikkatini çeken Sinem Karaçoban daha önce Kırmızı Oda dizisinde yer alarak profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Hande Aytar menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan çocuk oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Vestel markasının reklam filmi ile geçmiştir.

Esaret dizisi oyuncu kadrosu yer alan isimleri ve bununla birlikte canlandıracakları karakterileri açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER