Dizi Oyuncu Kadrosu

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu
Bu haber 30 Ağustos 2021 - 22:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu konumuzda sizler için Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusunu, oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin senaryosunu ise Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ kaleme almaktadır. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve karakterleri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusunu, oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Sumru Yavrucuk – Çolpan
Gökçe Bahadır – Azra
Tülin Ece – Güneş
Gökçe Eyüboğlu – Sanem
Sarp Akkaya
Yiğit Kirazcı
Fırat Altunmeşe
Bertan Asllani
Cevdet Arıcılar
Esma Yılmaz
Rüzgar Doruk Özmü
Emine Ada Sezer
Mila Kasarcı
Erdal KüçükkömürcüEvlilik Hakkında Her Şey Dizisi Oyuncu Kadrosu (1)

Sumru Yavrucuk – Çolpan

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz 24 Eylül 1961 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul belediye konservatuarı şam ve tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra Ankara Devlet Konservatuvarı’nda özel statü öğrencisi olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Sumru Yavrucuk kamera karşısına ilk defa 1988 yılında önce Canan isimli dizi ile geçmiştir. Dizideki performans ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Ayaşlı ve Kiracıları dizisinde yer almıştır. Daha önce, Bizim Otel, Yabancı Damat, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Sevgili Dünürüm, Bahar Dalları, Annem, Acil Aşk Aranıyor, No 309 gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Baraj dizisi ile geçmiştir.

Gökçe Bahadır – Azra

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrolünde yer alan Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezuntan sonra, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Gökçe Bahadır, kamera karşısında ilk defa 2001 yılında yayınlanan Tatlı Hayat dizisi ile geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve Penti, Gliss, Alfemo gibi markaların reklam filminde yer alan oyuncumuz özellikle Yaprak Dökümü dizisi sayesinde tanınmıştır. Güzel oyuncumuz Daha önce Ufak Tefek Cinayetler, Adi Efsane, Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hayat Bilgisi, Çember, Bana Masal Anlatma gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Tülin Ece – Güneş

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin bir diğer başrol oyuncusu da Tülin Ece’dir. Tülin Ece, 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olan Tülin Ece, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü isimli dizi ile geçmiştir. Dizideki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Yaz’ın Öyküsü isimli dizide yer almıştır. Özellikle Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Menekşe karakteri ile tanınan oyuncumuz daha önce Bodrum Masalı, Ufak Tefek Cinayetler, Kırlangıç Fırtınası gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Gökçe Eyüboğlu – Sanem

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sanem karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Gökçe Eyüboğlu, 1 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Öğrencilik yıllarında çeşitli tiyatro ekiplerinde yer alan Gökçe Eyüboğlu, kamu yönetimi mezunudur. Oyunculuk eğitimini Akademi 35,5 Sanat Evi’nde alan oyuncumuz, diksiyon ve seslendirme eğitimleri de almıştır. Daha önce Kadın, Evli ve Öfkeli, Aşk ve Ceza, Yalan Dünya, Kayhan, Kadın İşi: Banka Soygunu, İmkansız Olasılık gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Zümrüdüanka dizisi ile geçmiştir.

Sarp Akkaya

13 Mayıs 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Sarp Akkaya, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Sarp Akkaya Bizim Aile dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. 2010 yılında kardeşleriyle beraber AKKAdemi Tiyatro’yu kuran oyuncumuz özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Servet karakteriyle tanınmıştır. Daha önce Paramparça, Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl, Evli Ve Öfkeli, Söz, Ezel, Kurşun, Ayak İzleri gibi projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Çukur dizisiyle geçmiştir.

Yiğit Kirazcı

17 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi reklam bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında modellik yapan Yiğit Kirazcı, çeşitli oyunculuk eğitimleri de almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Son Tercih isimli dizi ile geçen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı Tuna karakterine hayat verdiği Seviyor Sevmiyor dizisi sayesinde yakalamıştır. Yiğit Kirazcı daha önce, Sudan Bıkmış Balıklar, Vicdan, Güllerin Savaşı, Yüzleşme, Hakan Muhafız, Hizmetçiler, Çatı Katı Aşk, İyi Oyun gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Fırat Altunmeşe

Usta sanatçı İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan Fırat Altunmeşe, 1 Ocak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısında ilk defa 2013 yılında Vicdan isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Emre karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Kaçak Gelinler dizisinde boy göstermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Kaçak Gelinler dizisinde hayat verdiği Can karakteriyle yakalayan oyuncumuz daha önce, Kehribar, Cesur ve Güzel, Aslan Ailem, Hesapta Aşk, Sofra Sırları, Maral: En Güzel Hikayem, Mucize Doktor gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Bertan Asllani

Yakışıklı oyuncumuz Bertan Asllani 3 Temmuz 1990 yılında Üsküp / Makedonya’da dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan beri müziğe ve spora ilgisi olan oyuncumuz 13 yaşında kendi stüdyosunu kurup beste yapmaya başlamıştır. Müzik çalışmalarından sonra oyunculuğa adım atan Bertan Asllani, 2013 yılında Pis Yedili dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hâlâ müzik çalışmalarına devam eden Demet Akalın, Gülben Ergen, Murat Dalkılıç gibi şarkıcılara beste yapan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Akrep dizisi ile geçmiştir.

Cevdet Arıcılar

68 yaşındaki oyuncumuz 1 Ocak 1953 yılında dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü’nden mezun olan Cevdet Arıcılar, kamera karşısında ilk defa 1991 yılında Issızlığın Ortası isimli diziyle geçmiştir. Dizideki performansla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Yağmur Beklerken dizisinde yer almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Cevdet Arıcılar daha önce Kurtuluş, Mihriban, Haziran Gecesi, Kasırga İnsanları, Candan Öte, Küçük Kadınlar, Mavi Gözlü Dev, Sudan Bıkmış Balıklar, Yalancı Bahar, Cam Tavanlar gibi projelerde de yer almıştır.

Esma Yılmaz

Çocuk oyuncumuz Esma Yılmaz önümüzde ki günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda olacaktır. İstanbul doğumlu olan çocuk oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Kırgın Çiçekler dizisiyle geçmiştir. 3 sezon boyunca Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan çocuk oyuncumuz Esma Yılmaz, Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Büşra karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Eğitiminden dolayı oyunculuğa bir süre ara veren Esma Yılmaz, Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Rüzgar Doruk Özmil

10 yaşındaki çocuk oyuncumuz 29 Aralık 2011 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hande Aytar menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan çocuk yıldızımız kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Yemin dizisi ile geçmiştir. Halk oyunlarıyla da arasının iyi olduğunu bildiğimiz çocuk oyuncumuz Rüzgar Doruk Özmil, drama kursunda eğitim almıştır. Daha önce Kağıttan Hayatlar filminde de yer alan Rüzgar Doruk Özmil kamera karşısına en son 2021 yılında Kağıt Ev dizisiyle geçmiştir. Çocuk yıldızımız Rüzgar Doruk Özmil önümüzde ki günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Emine Ada Sezer

Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekranlarda göreceğimiz çocuk oyuncumuz Emine Ada Sezer, kamera karşısına ilk defa Lc Waikiki Kids reklam filmide oynayarak geçmiştir. Daha sonra Ikea markasının reklam filminde oynayan Emine Ada Sezer, İMC menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Oğuzhan Koç’un Bencede Zor isimli şarkısının klibinde oynayarak geçen çocuk oyuncumuzun yer aldığı ilk dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’dir.

Mila Kasarcı

5 yaşında ki çocuk oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Lc Waikiki Katalog çekimiyle geçmiştir. Daha önce, Trendyol Katalog Çekimi, Best Kıds Katalog Çekimi ve Modanisa Katalog Çekiminde yer alan çocuk yıldızımız İMC menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Oldukça iyi piyano çalan Mira Kasarcı kamera karşısına en son 2021 yılında Kefaret dizisiyle geçmiştir. Çocuk yıldızımız Mila Kasarcı önümüzde ki günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle izleyici karışısına çıkaracaktır.

Erdal Küçükkömürcü

1 Nisan 1958 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz, Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Birçok üniversitede oyunculuk eğitmenliği yapan Erdal Küçükkömürcü, çeşitli kurumlarda ses, diksiyon, beden dili alanlarında seminerler vermiştir. Kamera karşısına ilk defa 1992 yılında vizyona giren Çıplak isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz daha önce, Kuzgun, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi Pusu, Reaksiyon, Fırtına, Benim Dünyam, Babam İçin gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapan Erdal Küçükkömürcü kamera karşısına en son Sefirin Kızı dizisiyle geçmiştir.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde, Cevher ailesine mensup birbirinden farklı 4 kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecektir. Bir evliliğin bütün aşamalarını anlatacak olan dizide, Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddeden biridir. Bu 4 kadın boşanma avukatıdır ve hayatlarına müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla birlikte Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde aile, aşk ve sadakat konuları işlenecektir.

Bu konumuzda sizler için Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusunu, oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER