Dizi Oyuncu Kadrosu

İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Bu haber 23 Mayıs 2021 - 3:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği İçimizden Biri dizisi önümüzdeki günlerde Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Ersoy Güler’in oturduğu İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosu da belli olmaya başlamıştır. Izleyiciler tarafından İçimizden Biri dizisini oyuncu kadrosunda yer alan isimlerde merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda yaz aylarında ekranlara gelmeye hazırlanan İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

İçimizden biri dizisi oyuncu kadrosuShow Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İçimizden Biri dizisinin kadın başrol oyuncusu belli olmuştur. En son Kuzey Yıldızı dizisinde boy gösteren genç oyuncu Gizem Güneş, Içimizden Biri dizisi ile anlaşma sağlamıştır. Gizem Güneş, İçimizden Biri dizisinin başrolünde yer alacak ve dizide Havva karakterine hayat verecektir. Ancak Içimizden Biri dizisinde Gizem Güneş’in partnerinin kim olacağı henüz belli değildir ve diziyle başarılı oyuncu Mustafa Avkıran’ın da anlaşma sağladığı bilinmektedir. İçimizden Biri dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bora Akkaş (Adam)

İçimizden Biri dizisinin başrolünde yer alan Bora Akkaş, 12 Ekim 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Daha önce şehir tiyatrolarında eğitim alan Bora Akkaş kamera karşısına ilk defa 2002 yılında vizyona giren Gönlümdeki Köşk Olmasa  isimli sinema filmiyle geçmiştir. Hakunamatata isimli müzik grubunun bas gitar üyesi olarak müzik alanında çalışmalarına devam eden oyuncumuz daha önce Geniş Aile, Bebek İşi, Unutma Beni, Aslan Ailem, Dayan Yüreğim, Annemin Yarası, Yeşilçam gibi başarılı projelerde de yer almıştır.İçimizden biri Bora Akkaş (Adam)

Özge Yağız (Havva)

İçimizden Biri dizisinin başrolünde yer alan Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Adını Sen Koy dizisiyle yaşayan Özge Yağız  Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. Kariyerindeki asıl çıkışı 2019 yılında yayınlanan Yemin dizisinde hayat verdiği Reyhan Tarhun karakteri sayesinde yakalayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Serra karakterine hayat verdiği Sol Yanım dizisiyle geçmiştir.İçimizden biri Havva Özge Yağız

Derya Alabora (Eva)

19 Ağustos 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1987 yılında Bir Kırık Bebek isimli proje ile geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Derya Alabora, daha önce birçok Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı Şaşıfelek Çıkmazı dizisi ile yakalayan oyuncumuz daha önce, Yengeç Sepeti, Salkım Hanımın Taneleri, Pandora’nın Kutusu, Küçük Hanımefendi, İyi Günde Kötü Günde, Dönersen Islık Çal gibi başarılı projelerde de yer almıştır.İçimizden biri Derya Alabora (Eva)

Asuman Dabak

1 Şubat 1970 yılında Manisa’nın Akhisar ilçesinde dünyaya gelen oyuncumuz sanat hayatına Bahçelievler Belediye Tiyatrosu’nda başlamıştır. Üniversite eğitimini Turizm ve Otelcilik üzerine tamamlayan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce Tatlı Hayat, Hürrem Sultan, Dayı, Erkek Tarafı, Haneler, Geniş Aile, Pis Yedili, Acı Aşk, Tutunamayanlar, Ege’nin Hamsisi, Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü? Gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Leyla İle Mecnun dizisiyle geçmiştir.İçimizden biri Asuman Dabak

Benian Dönmez (Adile)

3 Mart 1965 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz Ankara Üniversitesi dil ve tarih – coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalından mezun olmuştur. Daha önce Diyarbakır Devlet Tiyatrosu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışan Benian Dönmez kamera karşısında ilk defa 2005 yılında Ne Seninle Ne Sensiz isimli dizi ile geçmiştir. Usta oyuncumuz Benian Dönmez daha önce Afilli Aşk, Bizim Hikaye, Kara Bela, Şeref Meselesi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sol Yanım gibi projelerde de yer almıştır.

Burak Satıbol

25 Mayıs 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz,  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Burak Satıbol yönetmelikte yapmaktadır. Daha önce Arapsaçı, Babaların Babası, Ah Neriman, Sürgün İnek, Yusuf Yusuf, İnşaat 2, Düğün Dernek, Halil İbrahim Sofrası, İşler Güçler gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Tozkoparan dizisi ile geçmiştir.

Deniz Cengiz

4 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Cengiz, İstanbul Kültür Üniversitesi Yeditepe üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2016 Görümce isimli dizisiyle geçen oyuncumuz youtube ve instagram’a çektiği skeçlerle Gülse Birsel’in dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2018- 2020 yılları arasında Jet Sosyete dizisinde İlayda karakterine hayat veren oyuncumuz 2017-2018 yıllarında Beyaz Show’da mizah yazarlığı yapmıştır.

Korhan Herduran (Hulusi Güler)

6 Ağustos 1988 yılında Antalya’da dünyaya gelen oyuncumuz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Üsküdar’a Giderken isimli dizi ile geçen oyuncumuz daha önce Deliha, Kardeşim Benim 2, Düğün Dernek, Çalgı Çengi İkimiz, İşler Güçler, Güldür Güldür, Kardeş Payı gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Mucize Doktor dizisi ile geçen Korhan Herduran, İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Faruk Akgören (Bahtiyar)

59 yaşındaki oyuncumuz 24 Temmuz 1962 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunde Hanımlar isimli diziyle geçen Faruk Akgören daha önce, Üvey Baba, İkinci Bahar, Hiçbiryerde, Tatlı Hayat, Sihirli Annem, Acı Hayat, Büyük Buluşma, Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Kahramanlar, Sakarya Fırat, Ömre Bedel, Kayıp Şehir, Kuzey Güney, Suda Balık, Emanet, Sevda Kuşun Kanadında, Şeref Sözü gibi başarılı projelerde de yer almıştır.İçimizden Biri Hünkar rolü Mustafa Avkıran

Mustafa Avkıran

58 yaşındaki usta oyuncumuz 3 Mart 1963 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarında mezun olan Mustafa Avkıran, daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’na katılmış ve mezun olduğu üniversitede yüksek lisans yapmıştır. Bir dönem Antalya Devlet Tiyatrosu’nda müdürlük yapan usta oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 1987 yılında Ateşten Günler diziyle geçmiştir. 2000 yılında Tiyatro Oyunevi ile birlikte İSM 2. Kat’ı kuran başarılı oyuncumuz daha önce Kurtlar Sofrası, Yılan Hikayesi, Sokaktaki Adam, Kurşun Kalem, Av Mevsimi, Kayıkçı, Yalnızlar, Delibal, Filinta, Kuzey Güney, Yaprak Dökümü, Kaçak, Azize Yeni Gelin, Sevdam Alabora gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Çukur dizisiyle geçen usta oyuncumuz bu sezon İçimizden Biri dizisiyle ekranlarda olacaktır, ancak oyuncumuzun hangi karaktere hayat vereceğini henüz kesinleşmemiştir.
Mustafa Avkıran resmi instagram hesabı: @mavkranMustafa Avkıran İçimizden Biri Dizisi oyuncu kadrosunda

Renan Bilek (William)

53 yaşındaki oyuncumuz 1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Galatasaray Lisesinden mezun olan oyuncumuz aynı zamanda müzisyendir. Özellik ile Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat verdiği Süleyman karakteri ile tanınan Renan Bilek, bir dönem gazetelerde köşe yazarlığı da yapmıştır. Daha önce Hükümet Kadın, Çatı Katı Aşk, Sevgili Geçmiş, Yeni Gelin, Yeşil Deniz, Doksanlar, Yaşamak Güzel Şey, Geniş Aile Yapıştır gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Ramo dizisiyle geçmiştir.

Bu konumuzda sizlere Show Tv’de ekranlara gelmeye hazırlanan İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıttık. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
2 ADET YORUM YAPILDI
 • Anonim 19 Ağustos 2021 / 21:10 Cevapla

  Mine ve gökçe yeni dizide olacaklarmı

 • ............. 31 Ağustos 2021 / 21:20 Cevapla

  heyecanli dizi olacak bence

 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER