Dizi Oyuncu Kadrosu

Kaderimin Oyunu Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Kaderimin Oyunu Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 26 Kasım 2021 - 17:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sizler için Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Emre Bakaşasak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme almaktadır. NGM Medya imzalı Kaderimin Oyunu dizisi 3 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri Amasya’da devam eden Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de izleyiciler tarafından merak etmiştir. Bizde sizler için Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. kaderimin oyunu dizisi oyuncu kadrosu

Kaderimin Oyunu Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Öykü Karayel- Asiye
Akın Akınözü- Cemal
Sarp Apak- Mahir
Meriç Aral- Helin
Kaan Çakır
Esra Dermancıoğlu
Müfit Kayacan
Ülkü Duru
Iraz Akçam- Nergis
Yıldırım Özcan
Ayça Koptur

kaderimin oyunu öykü karayel kimdir

Öykü Karayel- Asiye

Kaderimin Oyunu dizisinin başrolünde yer alan Asiye karakterini canlandıran oyuncumuz Öykü Karayel, 20 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kenter tiyatrosunda Kısa bir süre eğitimi aldıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarında Eğitim alan Öykü Karayel kamera karşısında ilk defa 2015 yılında Bulantı isimli filmle geçmiştir. Ilk filmi olmasına rağmen başrol oyuncular Ak yer alan Öykü Karayel özellikle Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Cemre karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Güzel oyuncumuz Öykü Karayel kamera karşısında en son 2020 yılında Bir Başkadır isimli diziyle geçmiştir.

kaderimin oyunu akın akınözü kim

Akın Akınözü- Cemal

Kaderimin Oyunu dizisinin başrolünde yer alan Cemal karakterini canlandıran oyuncunun Akın Akınözü, 22 Eylül 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini matematik bölümünde tamamlayan Akın Akınözü, Craft oyunculuk atölyesi de oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında vizyona giren Azrail isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz filmdeki performansıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde boy göstermiştir. Başarılı oyuncumuz Akın Akınözü kariyerindeki asıl çıkışı Hercai dizisi sayesinde yakalamıştır.

sarp apak kaderimin oyunu

Sarp Apak- Mahir

Kaderimin Oyunu dizisinin başrolünde yer alan yakışıklı oyuncumuz Sarp Apak, 11 Kasım 1981 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü bitirdikten sonra gazeteler çeşitli tiyatro oyunlarında yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. BKM grubuna dahil olduktan sonra tanınır hale gelen Sarp Apak kamera karşısında ilk defa 2005 yılında Organize İşler isimli sinema filmiyle geçmiştir. Daha önce Avrupa Yakası, Kavak Yelleri, Yalan Dünya, Ölümlü Dünya, Yeraltı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2020 yılında Jet Sosyete dizisi ile geçmiştir.

meriç aral kaderimin oyunu kim

Meriç Aral- Helin

Kaderimin Oyunu dizisinin ana karakterlerinden biri olan Helin karakterini canlandıran Meriç Aral 17 Kasım 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Meriç Aral aynı zamanda yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat bölümünde eğitim görmüştür. Bir süre film Asistanı olarak görev yapan Meriç Aral kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Sultan isimli diziyle geçmiştir. Özellikle 2013 ve 2015 yılları arasında Medcezir dizisinde canlandırdığı Hale karakteri ile tanınır hale gelen güzel oyuncumuz daha önce Yüksek Sosyete, Söz, Kırmızı Oda, Balayı, Muska, Unutursam Fısılda, Cingöz Recai, Biz Böyleyiz gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

kaan çakır kimdir kaderimin oyunu

Kaan Çakır

44 yaşındaki oyuncumuz Kaan Çakır 1 Şubat 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatroyla lise yıllarında tanışan Kaan Çakır, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Üniversite eğitimine devam ettiği yıllarda Kara Melek dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Kaan Çakır, Muna isimli sinema filminde ki performansla büyük beğeni toplamış ve 52. Antalya Film Festivali’nde en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü almıştır. Kamera karşısında en son Benim Adım Melek dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Kaderimin Oyunu dizisi ile ekranlarda olacaktır.

esra dermancıoğlu kaderimin oyunu dizisi

Esra Dermancıoğlu

7 Aralık 1968 yılında dünyaya gelen Esra Dermancıoğlu, yurt dışında da oyunculuk eğitimleri almıştır. Bir arkadaşının doğum gününde Gülse Birsel ile tanışmış ve onun teklifi üzerine oyunculuğa adım atan Esra Dermancıoğlu kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Avrupa Yakası dizisiyle geçmiştir. Başarılı oyuncu ertesi yıl Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve 2010-2011 yılları arasında Mukaddes yenge karakterine hayat vermiştir. Daha önce Doksanlar, Galip Derviş, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kırgın Çiçekler, Bir Zamanlar Çukurova gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz bu sezon Kaderimin Oyunu dizisi ile ekranlarda olacaktır.

müfit kayacan kimdir kaderimin oyunu

Müfit Kayacan

Müfit Kayacan 17 Ocаk 1956 tаrіhіnde Antаlyа, Kaş’tа dünyаyа gelmіştіr. Adаnа Çukurоvа Ünіversіtesі Endüstrі Mühendіslіğі Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz, Antаlyа Büyükşehіr Beledіyesі Şehіr Tіyаtrоlаrı’nın kurucularından biridir ve ilk tiyatro oyununu da burda sergilemiştir. Oyuncumuz Aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmıştır. Altın Portakal Film Festivali’nde jüri üyeliği de yapmış olan oyuncumuz, bugüne kadar yer aldığı birçok oyun sayesinde ödüller almıştır. Kamera karışısına ilk defa 2005 yılında Kezban Yenge dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Simetri karakteri ile dikkat çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Maçolar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

ülkü duru kaderimin oyunu dizisi

Ülkü Duru

Bu sezon Kaderimin Oyunu dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Ülkü Duru 14 Nisan 1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 5 yaşındayken belediye konservatuarı bale bölümünde başlayan oyuncumuz daha sonra konservatuar bölümünde tiyatro eğitimi almıştır. İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncuları arasında yer alan Ülkü Duru kamera karşısında ilk defa 1971 yılında vizyona giren Sindirella Kül Kedisi isimli sinema filmiyle geçmiştir. Daha önce Yol Arkadaşım 2, Hayalet Dayı, Eşkiya, Bizim Çocuklar, Şubat, Seni Kimler Aldı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü? isimli filmle geçmiştir.

kaderimin oyunu ıraz akçam kimdir

Iraz Akçam- Nergis

Kaderimin Oyunu dizisinde Cemal ve Asiye’nin kızları Nergis karakterine hayat verecek olan genç oyuncumuz Iraz Akçam, Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Ankara atölye 12 cast sanatta oyunculuk eğitimi alan ve çocuk yaşta birçok tiyatro oyununda görevler üstmiştir. Yasemin Özbudun Talent Management ajansına bağlı olarak çalışan Iraz Akçam, daha önce Kayıt Dışı ve Karagül isimli dizilerde de yer almıştır. Kayıt Dışı ve Karagül dizilerinde yan rol olarak yer alan oyuncumuz Kaderimin Oyunu dizinin ana karakterlerinden biri olan Nergis karakterini canlandıracaktır.

kaderimin oyunu yıldırım özcan kimdir

Yıldırım Özcan

Kaderimin Oyunu dizisinde Kemal ve Asiye’nin oğlu olarak karşımıza çıkacak olan çocuk oyuncumuz Yıldırım Özcan, henüz 6 yaşının içindedir ve oyuncumuz 2015 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İzmir Güzeli menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Yıldırım Özcan kamera karşısına ilk defa 2020 yılında yayınlanan Şeref Sözü isimli dizi ile geçmiştir. Şeref Sözü dizisinde Mustafa karakterini canlandıran çocuk oyuncumuz Yıldırım Özcan performansıyls yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve Kaderimin Oyunu dizisi ile anlaşma sağlamıştır.

kaderimin oyunu dizisi ayça koptur kim

Ayça Koptur

Güzel oyuncumuz Ayça Koptur, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Antalya Devlet Opera ve Balesinde görev yapan Ayça Koptur, No Tiyatro’da oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce Böyle Bitmesin, Al Yazmalım, Yer Gök Aşk, Dar Elbise, Bir Eflatun Ölüm gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz birçok reklam filminde de yer almıştır aynı zamanda dublaj sanatçısı olan Ayça Koptur, Transformers 4, Guardians Of Galaxy, Big Hero 6, Star Wars 7, Sing ve Rogue One gibi filmlerde seslendirme yapmıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında Ramo dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Kaderimin Oyunu dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Sizler için Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER