Dizi Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Kalp Yarası Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 15 Mayıs 2021 - 12:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süreç Film imzası taşıyan Kalp Yarası dizisi önümüzde ki günlerde Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosunu sizlerle burada paylaşacağız. Senaryosunu Mahir Erol ve Selma Erol’un birlikte kaleme aldığı Kalp Yarası dizisinin çekimleri Antakya’da devam etmektedir. Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaştığı Kalp Yarası dizisinde yer alan oyuncular da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kalp Yarası dizinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.Kalp Yarası Dizisi Oyuncu Kadrosu KONUSU

Kalp Yarası Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Gökhan Alkan (Ferit)
Yağmur Tanrısevsin (Ayşe)
Toprak Can Adıgüzel (Ömer)
Merve Çağıran (Nilgün)
Zehra Yılmaz (Betül)
Yonca Şahinbaş (Vedia)
Rıza Akın (Hüseyin)
Kemal Burak Alper (Taha)
Melih Çardak (Sadık)
İnanç Konukçu (Sinan)
Nail Kırmızıgül (İhsan)

Gökhan Alkan (Ferit)

Kalp Yarası dizisinin başrolünde yer alan Ferit karakterine hayat veren oyuncumuz Gökhan Alkan, 8 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi otomotiv mühendisliği mezun olan Gökhan Alkan, daha önce oyunculuk dersleri de almıştır. Bir dönem Müjdat Gezen tiyatrosunda oynadıktan sonra arkadaşlarla beraber kendi tiyatrosunu kurmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle geçen oyuncumuz, ikinci dizisi olan Her Şey Yolunda Merkez’de başrolü oynamıştır. 2016 yılında Güney Kore’de düzenlenen Apan Star Anwars Özel Ödülünün sahibi olan oyuncumuz, daha önce Defne’nin Bir Mevsimi, Organik Aşk Hikayeleri, Makas, Kocamın Ailesi, Seviyor Sevmiyor, Zengin Ve Yoksul gibi başarılı dizilerde yer almıştır. Kalp Atışı dizisinde birlikte başrolü oynadığı Öykü Karayel ile 2017 yılının en iyi dizi çifti seçilen Gökhan Alkan, kamera karşısına en son 2020 yılında Yasak Elma dizisiyle geçmiştir.Kalp Yarası Dizisi Gökhan Alkan (Ferit)

Yağmur Tanrısevsin (Ayşe)

Kalp Yarası dizisinde Gökhan Alkan’la birlikte başrolü paylaşacak olan güzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin, 30 yaşının içindedir ve 24 Ağustos 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik cam bölümünden mezun olan oyuncumuz Craft oyunculuk atölyesinde eğitimler almıştır. Sporun birçok dalında başarılı olan güzel oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Pis Yedili dizisiyle geçmiştir. Diziye 2 bölüm konuk olmasına rağmen dikkat çekmeyi başaran oyuncumuz aynı yıl Adını Feriha Koydum dizisinde boy göstermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisinde Hayat verdiği Melis karakteriyle yakalayan oyuncumuz, 2014 yılında en iyi gençlik dizisi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almıştır.Kalp Yarası Dizisi Yağmur Tanrısevsin (Ayşe)

Toprak Can Adıgüzel (Ömer)

29 yaşındaki yakışıklı oyuncumuz 26 Ocak 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi drama ve oyunculuk bölümünden mezun olan oyuncumuzun çocukluktan beri hayali oyuncu olmaktı ve bu yüzden okuldaki tiyatro gruplarında da hep yer almıştır. Hayallerinin peşinden giden Toprak Can Adıgüzel bunun için İstanbul’a gelmiştir. 2017 yılında üniversite eğitimini tamamlayan oyuncumuz, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur be ilk defa Benim Adım Feuerbach isimli tiyatro oyunuyla sahne almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Kadın dizisinin final bölümünde yer olarak geçen yakışıklı oyuncumuz yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve aynı yıl Alev Alev dizisinde yer almıştır. Ikinci dizisi olmasına rağmen Alev Alev dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ali’ye hayat veren oyuncumuz Kalp Yarası dizisiyle anlaşma sağlamıştır.Kalp Yarası Dizisi Toprak Can Adıgüzel (Ömer)

Merve Çağıran (Nilgün)

Güzel oyuncumuz 12 Kasım 1992 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Akademi 3,5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi alan Merve Çağıran kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Tek Türkiye dizisi ile geçmiş ve dizide Sevda karakterine hayat vermiştir. Bugüne kadar oldukça başarılı projeler de yer alan oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2015 yılında kadrosunda yer aldığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisi sayesinde yakalamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde hayat verdiği Janset karakteri ile tanınan oyuncumuz daha önce Kaçak Gelinler, Küçük Gelin, Şefkat Tepe, Aşk Laftan Anlamaz, Kalp Atışı, Ikimizin Yerine, Fi, Çarpışma gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında, Çocuk dizisi ile geçen 28 yaşında ki güzel oyuncumuz bu sezon Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda olacaktır.Kalp Yarası Dizisi Merve Çağıran (Nilgün)

Zehra Yılmaz (Betül)

26 yaşındaki oyuncumuz 1994 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi radyo televizyon sinema bölümünden mezun olan güzel oyuncumuz, Cüneyt Sayıl oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2016 yılında Bodrum Masalı dizisiyle geçen güzel oyuncumuz kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri olmayı başarmış ve daha sonra Kara Yazı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Cennetin Göz Yaşları dizisinde Melisa karakterine hayat veren oyuncumuz kamera karşısına en son, düşük reyting sebebiyle final yapan Gençliğim Eyvah dizisiyle geçmiştir. Güzel oyuncumuz bu sezon ise Kalp Yarası dizisinde hayat vereceği Betül karakteriyle ekranlarda olacaktır.Kalp Yarası dizisi Zehra Yılmaz (Betül)

Yonca Şahinbaş (Vedia)

48 yaşındaki başarılı oyuncumuz 6 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz, aynı zamanda seslendirme sanatçısı ve tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısında ilk defa 1993 yılında Yaz Evi sinema filmi ile geçen oyuncumuz, ertesi yıl Suçlu Kim ve Gurur filmlerinde yer almıştır. Bez Bebek dizisinde Simge karakterini seslendiren başarılı oyuncumuz Yonca Cevher, daha önce Dila Hanım, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Binbir Gece, Çiçek Taksi, Kurt Kapanı, Kızım Nerede, Asla Vazgeçmem gibi başarı projelerde yer almıştır. Kamera karşısında en son 2018 yılında Asiye karakterine hayat verdiği Yeni Gelin dizisiyle geçen başarılı oyuncumuz bu sezon Vedia karakterine hayat vereceği Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda olacaktır.Kalp Yarası Dizisi oyuncu kadrosu Yonca Şahinbaş (Vedia)

Rıza Akın (Hüseyin)

Kalp Yarası dizisinde Hüseyin karakterine hayat veren usta oyuncumuz Rıza Akın, 15 Eylül 1957 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 63 yaşındaki oyuncumuz aslen Erzincanlı’dır. Tiyatroyla ortaokul yıllarında tanışan Rıza Akın, Ankara Birlik tiyatrosunda profesyonel oyuncu olarak çalışmaya başlamıştır. Bir dönem tiyatroya ara verdikten sonra gazetecilik yapmaya başlayan oyuncumuz 1997 yılında Seyhan Belediyesi tiyatro topluluğunu kurmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Beyaz Gelincik dizisi ile geçen ve dizide hayat verdiği Resul karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Rıza isimli sinema filminde yer almıştır. Daha önce Neşeli Hayat, Masumlar, Alev Alev, Kardeş Payı, Canevim, Cesur Yürek gibi başarılı projeler yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Netflix de izleyici karşısına çıkan Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü? filmiyle geçmiştir.Kalp Yarası Dizisi oyuncu kadrosu Rıza Akın (Hüseyin)

Kemal Burak Alper (Taha)

33 yaşındaki oyuncumuz 19 Nisan 1988 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan oyuncunun kamera karşısında ilk defa 2014 yılında vizyona giren Yola Çıkmak isimli sinema filmiyle geçmiştir. Filmde hayat verdiği Kemal karakteri ile oyunculuğa adım atan Kemal Burak Alper, daha önce Güvercin, Sirayet, Nasipse Adayız, Berzah Cin Alemi gibi başarılı projelerde yer almıştır. Güvercin dizisindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Kemal Burak Alper, 2019 yılında Mahir karakterine hayat verdiği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi sayesinde tanınmıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Arıza dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Taha karakterine hayat verdiği Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda olacaktır.Kalp Yarası dizisi Kemal Burak Alper (Taha)

Melih Çardak (Sadık)

62 yaşındaki Melih Çardak 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise mezunu olan usta oyuncumuz, Şan Tiyatrosu, Devekuşu Kabare ve Levent Kırca tiyatrolarında çalışmıştır. 3 yıl boyunca İstanbul Belediyesi şehir tiyatrolarında oyuncu, dansçı, koreograf olarak yer alan Melih Çardak, bugüne kadar birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Kamera karşısında ilk defa 21 yaşındayken Renkli Dünya isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuzun profosyonel oyuncu olarak yer aldığı ilk dizisi ise 2004-2005 yılları arasında yayınlanan Büyük Buluşma dizisidir. Dizide hayat verdiği Arif karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz dizi bittikten hemen sonra Beşinci Boyut ve Hırsız Polis dizilerinde boy göstermiştir. Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği Cevher karakteri ve Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı Rüstem karakteri ile tanınan başarılı oyuncumuz önümüzdeki günlerde Sadık karakteriyle Atv ekranlarında olacaktır.Kalp Yarası Dizisi oyuncu kadrosu Melih Çardak (Sadık)

İnanç Konukçu (Sinan)

Kalp Yarası dizisinde Sinan karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncumuz İnanç Konukçu, 10 Kasım 1985 yılında Ankara’nın Bala ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ankara üniversitesinden mezun olan İnanç Konukçu aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile geçen oyuncumuz dizide 4 sezon boyunca Hayalet karakterine hayat vermiş ve büyük beğeni toplamıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı ilk dizisi ile yakalayan başarılı oyuncumuz, daha önce Nasipse Adayız, Kaçma Birader, Kaçak, Kırlangıç Fırtınası, Adı Zehra, Vurgun gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Başarılı oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Doğduğun Ev Kaderindir ve Hükümsüz dizileriyle geçmiştir.İnanç Konukçu (Sinan) Kalp Yarası Dizisi oyuncu kadrosunda

Nail Kırmızıgül (İhsan)

55 yaşındaki oyuncumuz 3 Eylül 1965 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Kamera karşısında ilk defa 1999 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisi ile geçen oyuncumuz, kariyerindeki asıl çıkışı da üç sezon boyunca Komiser Cem karakterine hayat verdiği Yılan Hikayesi dizisi sayesinde yakalamıştır. Yılan Hikayesi dizisinin final yapmasıyla birlikte İki Arada isimli dizide boy gösteren Nail Kırmızıgül, daha önce Sil Baştan, Dolunay, Sev Kardeşim, Arka Sokaklar, Yılanların Öcü, Vatanım Sensin, Evat Kokusu, Eski Köye Yeni Adet gibi başarılı projelerde yer almıştır. Kamera karşısında en son iki sezon boyunca Ekrem karakterine hayat verdiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda olacaktır.Nail Kırmızıgül (İhsan) Kalp Yarası Dizisi oyuncu kadrosunda

Bu konumuzda sizlere Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen oyuncuları eklemeye devam edeceğiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER