Dizi Oyuncu Kadrosu

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 18 Aralık 2020 - 15:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu konumuzda Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları kimler, Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri hakkında bilgiler vereceğiz. Yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan dizilerden biride Kanunsuz Topraklar dizisidir. Yapımcılığını Gold film’in üstlenmiştir. Dizinin senaryosunu Zülküf Yücel kaleme almıştır. Başarılı senarist en son Kızım dizisinin senaryosunu yazmıştı. Bir süre senaryo yazarlığına ara veren Zülküf Yücel, verdiği arayı Kanunsuz Topraklar dizisiyle sonlandırıyor.

Zonguldak sahneleriyle başlayacak olan ve 1940’lı yılları anlatacak Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosunda; Uğur Güneş (Davut), Esra Bilgiç (Gülfem), Murat Daltaban (Malik), Kaan Taşaner (Yavuz), Eylül Su Sapan (Behice), Serdem Paçal (Fikriye), Ali Erkazan (Tahir), Mine Teber (Fatma), Doğaç Yıldız (Cemal), Onur Kaya (Eyüp) ve Ezgi Çelik (Asude) yer alıyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosu karakterleriHeyecanla beklenen Kanunsuz Topraklar Dizisinin yönetmen koltuğunda ise Faruk Teber oturuyor. Yeni sezonda oldukça iddialı dizilerin arasında bulunan Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosu da belli olmaya başladı. Uğur Güneş, Deniz Çakır ve Hülya Avşar’ın dizide olacağı kesinleşmiştir. Ancak henüz diğer oyuncular belli olmamıştır. Bizde sizler için dizinin şimdilik belli olan oyuncularını yakından tanıtacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş (Davut)
Esra Bilgiç (Gülfem)
Murat Daltaban (Malik)
Kaan Taşaner (Yavuz)
Eylül Su Sapan (Behice)
Serdem Paçal (Fikriye)
Ali Erkazan (Tahir)
Mine Teber (Fatma)
Doğaç Yıldız (Cemal)
Onur Kaya (Eyüp)
Ezgi Çelik (Asude)

Uğur Güneş (Davut)

En son Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrolünde yer alan oyuncu dizinin final yapma kararı ile birlikte Kanunsuz Topraklar dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Dizide başrol olarak yer alan oyuncu, 10 Kasım 1987 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ile lise yıllarında Ankara Sanat Tiyatrosu sayesinde tanışmıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümü’nden mezun olan başarılı oyuncu, daha sonra oyunculuk eğitimleri de almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Yeniden Başla dizisinde canlandırdığı Eray karakteri ile geçmiştir. Daha sonra Şeytan-ı Racim filminde Emrah karakterine hayat vermiştir. Birçok dizi ve filmlerde yer alan oyuncu, İsimsizler dizisinde ki performansı ile dikkat çekmeyi başarmış ve adından sıkça söz ettirmiştir. Dizide Kaymakam Fatih karakterine hayat vermiştir. Başarısının yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çekmeyi başaran oyuncu Uğur Güneş, 1.81 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır.
Uğur Güneş’in resmi instagram hesabı: @ugurgunesofficial

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Uğur GüneşUğur Güneş’in rol aldığı diziler

Bir Zamanlar Çukurova (Yılmaz Akkaya) – 2018/2020
İsimsizler (Kaymakam Fatih) – 2017
Urfalıyam Ezelden (Çetin) – 2014
Diriliş Ertuğrul (Tuğtekin) 2014
Benim İçin Üzülme (Şiyar) – 2012
Yeniden Başla (Eray) – 2011

Esra Bilgiç (Gülfem)

Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesinde eğitimine devam eden Esra Bilgiç, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisiyle geçmiştir. 2014- 2018 yılları arasında Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz dizide hayat verdiği Halime karakteriyle, kariyerindeki çıkışı sağlamış ve birçok farklı kategoride de ödüller almıştır. Bir dönem modellik yaptıktan sonra oyunculuğa adım atan Esra Bilgiç, kamera karşısına en son 2021 yılında Sibel karakterine hayat verdiği Ramo dizisiyle geçmiştir.

Murat Daltaban (Malik)

Kanunsuz Topraklar dizisinin ana karakterlerinden biri olan Malik, karakterine hayat veren oyuncumuz 5 Mayıs 1966 yılında dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1994 yılında Babam Askerde isimli projeyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro yönetmenliği yapan başarılı oyuncumuz, kamera karşısına enson 2021 yılında yayınlanan Arıza dizisiyle geçmiştir.

Kaan Taşaner (Yavuz)

42 yaşında ki oyuncumuz Kaan Taşaner 23 Nisan 1979 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı’ndan mezun olan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Büyük Buluşma isimli dizi ile geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Kaan Taşaner, daha önce Fatmagül’ün Suçu Ne?, Diriliş Ertuğrul, Kuzey Güney, Şahin Tepesi, Kayıp, Beşinci Boyut gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında, Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Kanunsuz Topraklar dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Eylül Su Sapan (Behice)

Kanunsuz Topraklar dizisinde Behice karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Eylül Su Sapan, 7 Eylül 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Eylül Su Sapan kamera karşısına ilk defa 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili isimli dizi ile geçmiştir. Pis Yedili dizisinden hemen sonra Beş Kardeş isimli dizide boy gösteren güzel oyuncumuz Eylül Su Sapan, kamera karşısına en son 2019 yılında Her Yerde Sen dizisiyle geçmiştir.

Serdem Paçal (Fikriye)

Kanunsuz Topraklar dizisinde, Fikriye karakterini canlandıran oyuncumuz Serdem Paçal 2000 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden mezun olan oyuncumuz Katharsis Medya’da tiyatro eğitimi almıştır. Çocuk Sanat Merkezi Hapşırık Tiyatro Grubunda ilk kez tiyatro ile tanışan ve sahneye çıkan Serdem Paçal’ın profesyonel olarak yeraldığı ilk dizisi, Kanunsuz Topraklar dizisidir.

Ali Erkazan (Tahir)

1 Ocak 1952 yılında Samsun’da dünyaya gelen oyuncunuz Ali Erkazan, sanat hayatına Ankara Sanat Tiyatrosunda başlamıştır. Daha önce birçok özel tiyatroda görev alan oyuncumuz Ali Erkazan kamera karşısına ilk defa 1963 yılında yayınlanan Kurt ve Kuzu isimli diziyle geçmiştir. Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği’nin üyesi olan Ali Erkazan, daha önce Poyraz Karayel, Aykut Enişte, Küstüm Çiçeği, Benim Annem Bir Melek, Casaretin Var Mı Aşka? Gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Mine Teber (Fatma)

Kanunsuz Topraklar dizisinde Fatma karakterine hayat veren oyuncumuz, Mine Teber, 29 Temmuz 1961 yılında dünyaya gelmiştir. 1989 yılında yayınlanan Bizimkiler isimli diziyle oyunculuğa adım atan Mine Teber, daha önce çeşitli televizyon programlarının sunuculuğunu da üstlenmiştir. Kalk Gidelim, Geniş Aile Komşu Kızı, Ayla, Kertenkele, Hayat Bilgisi, İstanbul Sokakları gibi başarılı projelerde yer alan oyuncunuz kamera karşısına en son 2020 yılında Kalk Gidelim dizisiyle geçmiştir.

Doğaç Yıldız (Cemal)

Kanunsuz Topraklar dizisinde Cemal karakterine hayat veren oyuncumuz Doğaç Yıldız, 16 Eylül 1991 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncumuz Doğaç Yıldız, kamera karşısına ilk defa 1998 yılında vizyona giren Babam Hırsızları Çaldı isimli sinema filmiyle geçmiştir. Daha önce, İyi Oyun, Kertenkele, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yuvamda ki Düşman, Tatlı Hayat gibi başarılı dizilerde yer alan oyuncumuz, kamera karşısına en son 2020 yılından Yasak Elma dizisiyle geçmiştir.

Onur Kaya (Eyüp)

Kanunsuz Topraklar dizisinde Eyüp karakterine hayat veren yakışıklı oyuncumuz Onur Kaya, 1997 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra sahne tasarımcılığı da yapan Onur Kaya, 2018 yılında Memleket İsterim ve Uçurtmanın Kuyruğu isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuz bu sezon Kanunsuz Topraklar dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Ezgi Çelik (Asude)

6 Ağustos 1984 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Ezgi Çelik, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Düş Gezginleri isimli sinema filmiyle oyunculuğa adım atan Ezgi Çelik, daha önce Kara Yılan, Asi, Gurbet Kuşları, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Adil Ya Da Değil, Şubat, Ben de Özledim, Mavi Ring Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi başarılı projelerde yer almıştır ve oyuncumuz bu sezon Kanunsuz Topraklar dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Konusu

29 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan, Kanunsuz Topraklar dizisi, 29 Eylül tarihten itibaren her çarşamba Fox TV ekranlarında izleyici karşına çıkacaktır. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Kanunsuz Topraklar dizisinde bir kömür madenine sahip olan Malik’in kızı Gülfem ile Malik’in madenin de işçi olarak çalışan Davut’un arasında geçen imkansız aşk anlatılacaktır.

Bu konumuzda yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri olan Kanunsuz Topralar dizisinin oyuncu kadrosunu tanıttık. Sizlerde konu hakkında ki görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER