Dizi Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Bu haber 17 Aralık 2020 - 21:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu konumuzda Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler, Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri hakkında bilgiler vereceğiz. NGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Dizinin 2021 Ocak aynın sonlarında çekimlere başlanılması düşünülüyor. NGM Medya daha önce başarılı dizi Sefirin Kızı’nın yapımcılığını da üstlenmişti. Başarılı dizilerde gördüğümüz yapım şirketini şimdi ise kardeşlerim dizisinde görüyoruz.

Merakla beklenen dizinin henüz senaristi belli değil. Ancak oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizinin başrolünü Celil Nalçakan, Ahu Yağtu ve Kaan Sevi paylaşıyor. Birbirinden başarılı oyuncuların olduğu dizi yeni sezonda ekranlara bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Oldukça başarılı isimlerin olduğu dizininin oyuncu kadrosunu bizde sizler için araştırdık ve tanıttık.Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu

Celil Nalçakan
Ahu Yağtu
Kaan Sevi
Halit Özgür Sarı
Onur Seyit Yaran
Yiğit Koçak
Cihan Şimşek
Cüneyt Mete
Fadik Sevin Atasoy
Su Burcu Yazgı Coşkun
Simge Selçuk
Damla Su İkizoğlu
Melis Minkari
Recep Usta
Murat ArkınKardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu

Celil Nalçakan

En son Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak gördüğümüz başarılı isim şimdi ise Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Dizide başrolü oynayacak olan başarılı oyuncu, 10 Haziran 1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesinde Jeoloji Mühendisliği bölümüne giren oyuncu, 7 yıldan sonra okulu bırakmış ve Sivas Devlet Tiyatrosu’na girmiştir. Sonra Balıkesir Üniversitesinde turizm otel işletmeciliği okumaya başlamış ancak orada da tiyatroya devam etmiştir. Daha sonra Istanbul’a gelen oyuncu burada oyunculuğa başlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Sıla dizisiyle geçmiştir. Birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu, Poyraz Karayel dizisinde 2 sezon Zülfikar karakterine hayat vermiş ve bu karakter sayesinde oldukça ün kazanmıştır.Celil Nalçakan Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda

Celil Nalçakan rol aldığı diziler

2019 – Bir Aile Hikayesi (Cem)
2017 – Hayati ve Diğerleri (Hayati Başkomiser)
2015 – 2017 – Poyraz Karayel (Zülfikar)
2013 – İntikam (Adem)
2013 – Vicdan (Faruk)
2013 – Galip Derviş (Selim)
2011 – Keşanlı Ali Destanı (Hüseyin)
2010 – Bitmeyen Şarkı (Necip)
2010 – Hanımın Çiftliği
2009 – Kış Masalı
2006 – Sıla (Dilaver)

Ahu Yağtu

42 yaşındaki oyuncu, 11 Temuz 1972 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu özellikle Paramparça dizisi ile büyük beğeni toplamıştır. İlk defa kamera karşısına 2001 yılında 90-60-90 adlı programda Esin olarak geçmiştir. Cem Yılmaz la evlenerek adından sıkça bahsettiren oyuncunun Kemal adında birde oğlu vardır. En son Kadın dizisinde karşımıza çıkan başarılı oyuncu, modellik oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır. Şimdi ise Kardeşlerim dizisinde başrol oyuncu olarak yer almaktadır.

Ahu Yağtu Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosundaAhu Yağtu rol aldığı diziler

2001 – 90 60 90
2003 – Kampüsistan
2005 – Savcının Karısı
2006 – 29-30
2011 – Canım Babam
2007 – Komiser Nevzat
2007 – Kavak Yelleri
2011 – Aşk Ve Ceza
2014/2017 – Paramparca
2017/2020 – Kadın

Kaan Sevi

Adı Efsane dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile dikkat çekmeyi başaran ve adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu, 25 Nisan 1995 yılında İstanbul da doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olan oyuncu, ilk dizisi olan Adı Efsane de oldukça ses getirmiş ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncuyu en son Sefirin Kızı dizisinde görmüştük. Yakışıklı oyuncu aynı zamanda modellikle de ilgilenmektedir. Genç oyuncu şimdiler de ise Kardeşlerim dizinde başrol olarak oynayacaktır.

Kaan Sevi Kardeşlerim dizisi oyuncularındanKaan Sevi rol aldığı diziler

2019 – Sefirin Kızı
2019 – Nöbet (Koray)
2017 – Adı Efsane (Ali)

Halit Özgür Sarı

1993 yılında Istanbul da dünyaya gelen oyuncu, en son Kırmızı Oda dizisinde yer alıyordu ancak diziden ayrılmış ve Kardeşlerim dizi ile anlaşma sağlamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Halit Özgür Sarı, Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye’sinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kameralar karşısına ilk kez Diriliş: Ertuğrul dizisi ile geçen Halit Özgür Sarı, sektörün yeni yüzlerindedir.

Halit Özgür Sarı rol aldığı diziler

2019 – Şampiyon (Kerem)
2019 – Hakan: Muhafız
2018 – Diriliş: Ertuğrul (Süleyman)

Onur Seyit Yaran

Kalk Gidelim dizisinde hayat verdiği Canberk karakteri ile izleyicinin çok sevdiği Onur Seyit Yaran 1996 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. 2016 yılında Best Model seçilen Onur Seyit Yaran 2019 da Trt ‘in sevilen dizisi Vuslat’ta finans uzmanı Enes karakteri ile yer almıştır. İsmi bilinmeyen bir kadınla sevgili olan Onur Seyit Yaran 1.87 metre boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

Yiğit Koçak

12 Ekim 1995 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen oyuncunun, Tam adı Bilal Yiğit Koçak’tır. İnternet dünyasında Vine Fenomeni olarak tanınan Yiğit Koçak, eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü’nde sürdürmektedir. Akademi 3,5’ta oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu, 2017 yılında yayınlanan Seni Kimler aldı dizisi ilk defa kamera karşısına geçmiş ve oyunculuğa adım atmıştır. Yakışıklılığıyla ve yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran oyuncu daha sonra Kimse Bilmez disinde rol almıştır. En son Gel Dese Aşk dizisinde canlandırdığı Onur karakteriyle karşımıza çıkan oyuncu yeni sezonda ekranlara gelecek olan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır.

Cihan Şimşek

6 Ağustos 1992 yılında Almanya da dünyaya gelen oyuncu, Bez Bebek dizisinde Selim rolünü canlandırarak tanınmış ve aynı zamanda Krispi, Haribo, Eti Cin, Genç Turkcell ve Paşabahçe reklamlarında da yer almıştır. Medcezir, Beni Böyle Sev, Hanım Köylü gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu, 4N1K yeni başlangıçlar dizisinde canlandırdığı Sinan karakteriyle dikkat çekmeyi başarmıştır.

Cüneyt Mete

50 yaşındaki oyuncu, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İzmir de dünyaya gelen oyuncu, 2006 yılında Unutma Beni dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Kariyerinde ki çıkışı Beni Affet dizisinde canlandırdığı Cesur karakteri ile sağlamıştır. Beni Affet dizisinde tanıştığı oyuncu Şeyma Korkmaz ile evlidir.

Fadik Sevin Atasoy

45 yaşındaki oyuncu, 1 ekim 1975 yılında dünyaya gelmiştir.Tiyatrocu Sönmez Atasoy’un kızı olan Fadik Sevin Atasoy Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Uzun yıllardır filmlerde yer almayan Fadik Sevin Atasoy, aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Su Burcu Yazgı Coşkun

Kamera karşısına en son Kuzgun dizsinde Naz karakteri ile geçen oyuncu, 15 Nisan 2004 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 16 yaşının içinde olan oyuncu, daha önce Kadın ve Bizim Hikaye dizilerinde yer alan Su Burcu Yazgı Coşkun özellikle Aşk Yeniden dizisinde hayat verdiği Elif Su karakteri ile tanınmıştır.Kardeşlerim dizisi oyuncuları Su Burcu Yazgı Coşkun

Simge Selçuk

En son Zümrüdüanka dizisinde karşımıza çıkan oyuncu, diziden ayrılarak Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. 1975 yılında Ankara doğumlu olan Simge Selçuk 45 yaşındadır. Özellikle Ferhunde Hanımlar dizisi ile tanınan Simge Selçuk Bilkent Üniversitesi sahne sanatları bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk hayatına Ankara da başlamış ve Istanbul da devam etmiştir. Güzel oyuncu daha önce Kalbimde ki Deniz ve Güzel Köylü gibi Başarılı dizilerde de yer almıştır.

Damla Su İkizoğlu

8 Temmuz 1998 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk üzerine de eğitim almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde kamera önü oyunculuğu ve Temel Oyunculuk Eğitimi alan oyuncu, birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Blendax, İpana, Coca Cola, Fanta, Asya Finans, Rock’N Coke, İstikbal, Pegasus, Toyota, Boyner gibi birçok markanın reklamında yer alan güzel oyuncunun ilk dizisi ise Babil’dir.Damla Su İkizoğlu Kardeşlerim dizisinde

Melis Minkari

Gaye Sökmen oyunculuk ajansına bağlı olan oyuncu, 20 Ağustos 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 22 yaşında ki genç oyuncu ilk ekran tecrübesini Kardeşlerim dizisi ile yaşayacaktır.

Recep Usta

2 Kasım 1997 yılında İstanbul da dünyaya gelen genç oyuncu, aslında tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Şahsiyet dizisi geçmiştir. Dizide Deva karakterine hayat veren oyuncu şimdi ise Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır.

Murat Arkın

Usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın oğlu olan oyuncu, 4 Mayıs 1975 yılında dünyaya gelmiştir.
Çocukluk yıllarında babasının oynadığı 1979 yapımı Vatandaş Rıza ve 1981 yapımı Önce Hayaller Ölür filmlerinde çocuk karakterleri canlandırarak oyunculukla tanışmıştır. Marmara Üniversitesi Enformatik bölümünden mezun olmuştur. Son dönemde Pis Yedili ve Börü gibi dizilerde başarı ile yer alan Murat Arkın Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Kardeşlerim dizisinin konusu nedir?

Ocak aynının sonunda çekimlere başlaması planlanan dizi dram türündedir ve dizi, aile olmayı, kardeş olmayı konu edinecektir.

Kardeşlerim dizisi ne zaman, hangi kanalda başlayacaktır?

Yeni sezonda Atv de izleyicilerle buluşmayı planlayan dizinin henüz yayın tarihi belli değildir.

Bu konumuzda sizin için Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiklerinizi bizlere yorum kısmından iletirseniz çok seviniriz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
3 ADET YORUM YAPILDI
 • Kardeşlerim 28 Mayıs 2021 / 17:47 Cevapla

  Kardeşlerim Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

   lacyn 1 Eylül 2021 / 18:39 Cevapla

   halit ozgur sari sen harikasin ALLAH nazarlarden saklasin yakisiklisin

 • Anonim 11 Temmuz 2021 / 23:16 Cevapla

  kardeslerim dizisi gercektende mukemmel. perfect yani. cok seviyorum .esasda ogulcan muhtesem komiksin.cok ama coooooook guzel oynuyosun rolunu. kendinde cok yakisiklisin.sadece ogulcan degil hepinizde cooooooooooooook guzelsiniz.rolunuzu cok iyi oynuyosunuz.kadirde cok uzucu oynuyor.dorukda perfect bir jentilmen. melisa seni cooook seviyorum. akif bey, cok etkileyci.omerde berkde iyi cok. hepinizde

 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER