Dizi Oyuncu Kadrosu

Kurtlar Vadisi Kaos 2023-2024 Yeni Oyuncu Kadrosu Disney+

Kurtlar Vadisi Kaos 2023-2024 Yeni Oyuncu Kadrosu Disney+
Bu haber 30 Nisan 2022 - 19:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu konumuzda sizlere Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterini yakından tanıtacağız.
Yayınlandığı dönem reyting rekorları kıran dizi Disney+ da tekrar ekranlara dönüyor. Uzun yıllar ekranlarda olan ve aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan dizinin 2023 yılının Şubat ayında tekrar ekranlara dönüyor olması herkesi çok sevindirdi ve bu olay sosyal medyada gündem oldu. Oldukça hayran kitlesine sahip olan dizi bu sezon izleyici karşısına çıkacak. Bizde sizlerle Disney+ da Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız.

Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda, Görkem Sevindik,Gürkan Uygun ve Kenan Çoban’nun yer almayacağını biliyoruz. Ancak Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin oyuncu kadrosunda Necati Şaşmaz, Erhan Ufak,Cahit Kayaoğlu, Gaye Gürsel, Emin Olcay, Erdem Ergüney gibi başarılı oyuncular yer akmaktadır. Bizde sizler için Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanıttık.

Necati Şaşmaz-Polat Alemdar

15 aralık 1971 yılında Elazığ’da dünyaya gelen oyuncu Zaza kökenlidir. Asıl mesleği turizmcilik olan oyuncu, kardeşi Raci Şaşmaz aracılığıyla Osman Sınav’la bir iş görüşmesine gitti ve Osman Sınav Necati Şaşmaz’a bir dizi düşündüğünü ve başrolünde de kendisini oynatmak istediğini söyledi. 1 ay kadar bu teklifi düşündükten sonra kabul eden oyuncumuz bu şekilde sektöre giriş yapmıştır. 2003 yılında oyunculuk hayatına Kurtlar Vadisi dizisiyle başlayan oyuncunun bu diziden sonra hayatı tamamen değişti ve kariyerinde ki çıkışı ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi dizisi sayesinde yakaladı. Aynı zamanda senarist ve yapımcı olan oyuncumuz, 2007-2016 yılları arasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde başrol oynamakla kalmamış dizinin senaryosunu da kaleme almıştır. Hepimizin Polat Alemdar olarak bildiği başarılı oyuncu birçok projede de yer almıştır. Şimdi ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin devamı olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde yer alacaktır.

Erhan Ufak-Güllü Erhan

5 Mayıs 1978 yılında Elazığ’da dünyaya gelen oyuncu, 2015 yılında Süreyya Kul ile dünya evine girmiştir. 2 çocuk babası olan oyuncumuz hayatımıza, Kurtlar Vadisi dizisiyle girmiştir. Hepimizin Kurtlar Vadisi dizisinde tanıdığı oyuncu, 2003 yılında Kurtlar Vadisi dizisiyle ilk defa kamera karşısına geçmiştir diziye 34.bölümde dahil olan oyuncumuz, dizide Polat Alemdar’ın adamlarından biri olan Güllü Erhan karakterine hayat vermiştir. Kurtlar Vadisi ile ilgili tüm yapımlarda yer almıştır. Bunlar; Kurtlar Vadisi Irak,Kurtlar Vadisi Vatan,Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Terör projeleridir. Oyuncumuz bu sezon ise Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde yer alacaktır.

Cahit Kayaoğlu-Cahit

11 Ekim 1974 tarihinde Elazığ’’da Dünyaya gelen oyuncu, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde polis komiseri olarak görev yapıyordu ancak daha sonra Necati Şaşmaz’ın diziye daveti üzerine görevinden istifa ederek diziye katılmıştır. Ilk oyunculuk deneyimini Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle yaşayan oyuncumuz, Cahit isimli polis teşkilatında çalışan ve aynı zamanda mafya ile iç içe olan bir karaktere hayat vermektedir. Bu karakter Polat Alemdar’ın en yakın adamlarından birdir. Başarılı oyuncumuz Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden önce ve sonra başka hiç bir projede yer almamıştır.Kurtlar Vadisi Kaos 2021-2022 Yeni Oyuncu Kadrosu

Gaye Gürsel-Safiye

1 Ocak 1980 yılında Izmir de dünyaya gelen oyuncumuz, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, önce Gaye Gürsel’den daha sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kameralar karşısına ilk defa 2004 yılında Haziran Gecesi dizisi ile başlayan oyuncumuz dizide hayat verdiği Nina karakteri ile oldukça dikkat çekmiş ve daha sonra Kaydolan Yıllar dizinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Kamera karışısına en son 50m2 dizisiyle geçen oyuncumuz birçok başarılı dizi ve filmin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Oyuncumuz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Polat Alemdar’ın kız kardeşi ve aynı zamanda Cahit ile evli olan Safiye karakterine hayat verecektir.

Hakan Boyav-Kara

10 Ocak 1964 yılında Izmir de dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’den mezun olmuştur. Diyarbakır ve Ankara Devlet Tiyatrolarında görev alan oyuncu kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Asmalı Konak dizisiyle geçmiştir. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Hanımın Çiftliği,Beyaz Karanfil gibi dizilerde rol alan oyuncumuz, kamera karısına en son Payitaht Abdülhamit dizisiyle geçmiştir. Başarılı oyuncu Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Kara karakterine hayat vermekdedir. Kara;Polat Alemdar ile ortak çalışan biridir.

Serpil Tamur-Nazife

19 Mayıs 1944 yılında Yunanistan’da dünyaya gelen oyuncumuz,Ankara Devlet Konservatuvarı’nı bitirip Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne katılmıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Kamera karısına ilk defa 1989 yılında Samanyolu projesi ile geçen oyuncumuz, ertesi yıl Aşk Filimlerinin Unutulmaz Yönetmeni isimli sinema filminde yer almıştır. Kariyerinde ki çıkışı Kurtlar Vadisi dizisiyle yaşayan oyuncumuz 2018 yılından beri Bir Zamanlar Çukurova dizinde oynamaktadır. Ancak dizisi final yapacaktır ve dizinin final yapmasının ardından usta oyuncu Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde dahil olacaktır. Dizide Polat Alemdar’ın üvey annesine hayat verecektir.

Emin Olcay-Ömer

74 yaşındaki usta oyuncu 1946 yılında dünyaya gelmiştir. Kamera karısına ilk defa 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle geçen oyuncumuz yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır ve daha sonra Çiçek Taksi dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Birçok dizi ve film de yer alan usta oyuncumuz 2004 yılında ilk defa sunuculuk deneyimini Gerçeğin Ötesi Gerçeğin Ötesi programı ile yaşamıştır. Kamera karısına en son Sen Anlat Karadeniz dizisiyle geçen oyuncumuz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Polat Alemdar’ın üvey babası olan Ömer karakterine hayat verecektir.

Erdem Ergüney-Deli Hikmet

2 Ekim 1970 yılında Denizli’de dünyaya gelen oyuncumuz, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Yıldız Kenter, Haldun Dormen, Güngör Dilmen gibi isimlerden oyunculuk eğitimi alan isim, üniversite yıllarında birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra dil ve tiyatro eğitimi için İngiltere’ye giden oyuncumuz aynı zamanda birçok okulda tiyatro öğretmenliği de yapmıştır. O Şimdi Asker, Beyaz Karanfil gibi projelerde yer alan oyuncumuz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Polat Alemdar’ın çocukluk arkadaşı Deli Hikmet karakterine hayat verecektir.

Ayşe Çiğdem Batur-Leyla

13 Temmuz 1982 yılında Düzce de dünyaya gelen oyuncumuz, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olmuştur. 2000-2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi – Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda yer alarak oyunculuğa başlayan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Gümüş projesi ile geçmiştir. Birçok programda sunuculuk yapan güzel oyuncumuz en son Kuaförüm Sensin yarışma programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Bir dönem seslendirme eğitimi de alan başarılı oyuncu birçok projede seslendirme de yapmıştır. Oyuncumuz dizide Polat Alemdar’ın eşine hayat verecektir.

Ali Buhara Mete-Akif

20 Şubat 1983 yılında Istanbul da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karışısına ilk defa 1995 yılında Ortaklar dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Ali karakteri ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz kariyerinde ki çıkışı Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle yaşamıştır. En son Payitaht Abdülhamit dizisinde yer alan oyuncumuz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde KGT başkanlarından Akif karakterine hayat verecektir.

Esra Şengülalp-Aynur

1989 yılında Bursa da dünyaya gelen oyuncumuz,Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İnsan Aldandı, Ana Yüreği, Kader Çizgisi, Şubat Soğuğu ve Sırlar Dünyası gibi dizilerde rol alan güzel oyuncumuz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde KGT üyelerinden biri olan Aynur karakterine hayat verecektir.

Hatice Şendil-Ebru

2 Ağustos 1983 yolunda İstanbul da dünyaya gelen oyuncu üniversite olarak işletme bölümünden mezun olmuştur. İlk kez kamera karşısına 2001 yolunda yayınlayana Yeni Hayat dizisi ile çıkan oyuncu dizide Buket karakterine hayat vermiştir. Genç ve başarılı oyuncu Yüksek Sosyete, Kaderimin Yazıldığı Gün, Dila Hanım gibi dizilerde de oynamıştır. En son kamera karşısına Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ile çıkan oyucu dizide Terken Hatun karakterine hayat vermiştir. Oyuncumuzun Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Ebru karakterine hayat vermesi bekleniyor .

Osman Wöber-Tuncay

27 Şubat 1960 tarihinde Ankara da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümünden mezun olmuştur. İlk kez kamera karşısına 1985 yolunda yayınlanan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu adlı proje ile çıkmıştır. Başarılı oyuncu Ağlama Anne, Kurtlar Vadisi Pusu, Osmanlı Tokadı adlı dizilerde de oynamıştır. Oyuncumuz en son kamera karşısına 2018 yılında yayınlanan Ağlama Anne adlı dizisi ile çıkan oyuncu dizide Nevzat karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Tuncay karakterine hayat verecektir. Tuncay; Polat Alemdar’ın hastanesinin müdürüdür.

Halil İbrahim Kalaycıoğlu-Zülfikar Ağa

1 Ocak 1967 tarihinde Malatya da dünyaya gelen oyuncu Devlet Konservatuvarı Yüksek Tiyatro Bölümü mezun olmuştur. İlk kez kamera karşısına 2001yılında yayınlanan Tuzu Kurular adlı dizi ile çıkmıştır. Başarılı oyuncu Cennet Mahallesi, Büyük Buluşma, Acı Hayat adlı dizilerde de oynamıştır. Oyuncumuz en son kamera karşısına Kalk Gidelim adlı dizisi ile çıkan oyuncu dizide İsmail Sırfbaş karakterine hayat vermiştir. Oyuncu Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Polat Alemdar’ın yakın dostlarından biri olan Zülfikar Ağa karakterine hayat verecektir.

Ali Sürmeli-Şeref

7 Nisan 1958 tarihinde Bingöl de dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk kez kamera karşısına 1983 yılında yayınlanan Beyaz Ölüm filmi ile çıkan oyuncu filmde Halit Refiğ karakterine hayat vermiştir.Başarılı oyuncu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çukur, Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizilerde de oynamıştır. Oyuncumuz en son kamera karşısına Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizisi ile çıkan oyuncu dizide Kimsesiz Doğan karakterine hayat vermiştir. Şubat ayında Show tv de ekranlara gelmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Zülfikar Ağa’nın dostlarından biri olan Şeref karakterine hayat verecektir.

Musa Uzunlar-İskender Büyük

22 Nisan 1958 tarihinde Antalya da dünyaya gelen başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. İlk kez kamera karşısına 1989 yılında yayınlan Geçmiş Bahar Mimozaları adlı dizi ile çıkmıştır. Bir Annenin Günahı, Poyraz Karayel, Fatmagül’ün Suçu Ne gibi birçok başarılı dizilerde de oynayan oyuncumuz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde ordudan atılan bir asker olan Iskender Büyük karakterine hayat verecektir.

Bu konumuzda sizlere 2023 yılının Şubat ayında Disney+ de ekranlara gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yeni oyuncu kadrosunu (2023-2024) yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
3 ADET YORUM YAPILDI
 • hakan cerci 18 Mayıs 2022 / 10:38 Cevapla

  sevgili oguz bu haber gercekmi?bu haberi daha oncede duydum bende disney +da yayinlanacak diye ama sana yazmamistim insllah baslar artik hadi insallah okadar sevindimki anlatamam sana.kolay gelsin basarilar dilerim

   Dizi Kadrosu 19 Mayıs 2022 / 13:02 Cevapla

   Hakan kardeş bir cok büyük haber sitesi yayınladı, inşallah gerçektir merakla bekliyoruz Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümlerini..

 • hakan cerci 19 Mayıs 2022 / 13:15 Cevapla

  insallah oguz kardes ya cok bekledik biliyorsun hepimiz kac sene oldu halada bekliyoruz bende duydum bu haberi dedigim gibi,zaten necati sasmazda ibo showda soyledi dijital kanalda diye,artik onemli degil yayinlansinda dijitalde olsun onemli degil.tesekkur ederim cevapladigin icin
  saygilar,kolay gelsin

 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER