Dizi Oyuncu Kadrosu

Leylifer Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Leylifer Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 15 Temmuz 2022 - 0:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu haberimizde Leylifer dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Alim Yapım’ın üstlendiği Leylifer dizisinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturmaktadır. Bir günlük dizi olan ve çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan Leylifer dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerde merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve bu haberimizde Leylifer dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıtacağız.Leylifer Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Leylifer Dizisi Oyuncu Kadrosu

Duarte Çakır – Meltem
Can Verel – Aziz
Burak Sarımola
Berna Keskin
Osman İskender
Pervin Balcı
Gözde Birkan
Ece Şahin
Gizem Çoşkun
Hazal Kalaycı
Bora Ecer
Özay Özgüller
Sultan Köroğlu
Safa Tabur
Doğukan Çevik
Azra Sare Uslu
Çiğdem Sakarya
Sevkan Köylü
Serbülent Soylu
Ceyda Tepeliler
Burcu Derya
Seda Yanak
Pelin Dinçer

Dua Camilrte Çakır – Meltema

Leylifer Dizisi Oyuncuları KarakterleriLeylifer dizisinin başrolünde yer alan Camila Duarte Çakır 1996 yılında Karayipler’de yer alan Küba’da dünyaya gelmiştir. New York Konservatuarı Drama Sanatları’ndan mezun olan Camila Duarte Çakır, ilk defa Salome isimli tiyatro oyunu ile sahneye çıkmış ve 2015 yılında oyunculuğa adım atmıştır. 26 yaşının içinde olan oyuncumuz bale, modern dans, bachata, vals, resim, şarkı söylemek gibi aktivitelerle yakından ilgilenmektedir.

Can Verel – Aziz

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Verel, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış ve Can Verel, kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Omuz Omuza dizisiyle geçmiştir. Fenerbahçeli ünlü futbolcu Engin Verel’in oğlu olan oyuncumuz, daha önce Sen Anlat Karadeniz, Arka Sokaklar, Selena, Hayat Güzeldir, Papatyam, Gemilerde Talim Var, İstanbullu Gelin gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Burak Sarımola

3 Mayıs 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Sarımola, Lale Oraloğlu Tiyatrosu’nda ve BKM Atölye Sahne Sanatları’nda eğitimini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 1989 yılında Çaylar Şirketten dizisiyle geçen Bural Sarımola daha önce Nöbet, Nefes, Bir Zamanlar Çukurova, Savaşçı, Arka Sokaklar gibi başarılı projelerde de yer almıştır ve oyuncumuz Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Berna Keskin

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Berna Keskin, Sadri Alışık Kültür Merkezi Akademi ve 35.5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Berna Keskin, daha önce Aşk Aranıyor, Kiraz Mevsimi ve Kardeş Payı gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Oyuncumuz özellikle Elif dizisinde hayat verdiği Hümeyra karakteriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır.

Osman İskender

Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Osman İskender’in dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değildir. Başarılı oyuncumuz Osman İskender sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Leylifer dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Osman İskender hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Pervin Balcı

1 Ocak 1965 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen oyuncumuz Pervin Balcı, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Dizi oyunculuğuna 2002’de Sırlar Dünyası dizisiyle adım atan Pervin Balcı, Deniz Yıldızı dizisinde canlandırdığı Şükran karakteriyle tanınmış ve kamera karşısına en son Her Yerde Sen dizisiyle geçmiştir.

Gözde Birkan

Leylifer dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Gözde Birkan sektörün yeni yüzlerinden biridir. Leylifer dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli olmayan Gözde Birkan hangi bilgi yoktur. Bizler, önümüzdeki günlerde Leylifer dizisiyle karşımıza çıkacak olan güzel oyuncumuz Gözde Birkan hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman, sizler için oyuncumuz Gözde Birkan’ı yakından tanıtacağız.

Ece Şahin

Leylifer dizisinde yer alan oyuncumuz Ece Şahin’in dizide hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Leylifer dizisinde birçok yeni ve deneyimsiz oyuncu yer alacaktır. Bu oyunculardan biride Ece Şahin’dir. Bundan dolayı oyuncumuz hakkında bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Leylifer dizisi başladığında Ece Şahin’i yakından tanıtacağız.

Gizem Çoşkun

15 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelen oyuncumuz Gizem Çoşkun aslen Safranbolu/Karabük’lüdür. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünde eğitim alan Gizem Çoşkun, Haliç Üniversitesi Türk Müziği bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Aynı zamanda şarkıcı olan 1.01 dönem radyo programlarında yer alan oyuncumuz Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Hazal Kalaycı

Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Hazal Kalaycı, Boğaziçi üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Hazal Kalaycı müzikle de yakından ilgilenmektedir. Leylifer dizisinde canlandıracağı karakter henüz belli olmamıştır.

Bora Ecer

1991 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Bora Ecer, Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. Craft Oyunculuk Atölyesi, Deniz Erdem Kamera Önü Oyunculuk ve Çağ Çalışkur Kamera Önü Oyunculuk eğitimi alan Bora Ecer, 2020 yılında Çıplak dizisi ile sektöre atım atmıştır ve oyuncumuzun Gitar, Vokal, Basketbol, Futbol, Snowboard gibi yetenekleri de vardır.

Özay Özgüller

Leylifer dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Özay Özgürler aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Daha önce Arkadaşlar İyidir, Gecenin Kraliçesi, Kuşun gibi başarılı dizilerde yer alan oyuncumuz Özay Özgüller kamera karşısına en son 2021 yılında Yargı dizisi ile geçmiş ve dizide İnci’nin üniversite hocası Ozan karakterine hayat vermiştir.

Sultan Köroğlu

1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sultan Köroğlu Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Arka Sokaklar dizisi ile geçen oyuncumuz daha önce Doğduğun Ev Kaderindir, Yasak Elma, Aşk Laftan Anlamaz, Dabbe: Cin Çarpması, Aşk Yeniden gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Safa Tabur

2 Ocak 1992 yılında Antalya’da dünyaya gelen oyuncumuz Safa Tabur, 13 yaşındaki tiyatroyla 14 yaşında ise müzikle tanışmıştır. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi’nde tamamlayan Safa Tabur kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Her Şey Yolunda Merkez dizisiyle geçmiş ve oyuncumuz daha önce Zor Yıllar, Kurtlar ve Çakallar, Sevda Kuşun Kanadında, Yemin gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Doğukan Çevik

Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Doğukan Çevik, daha önce herhangi bir dizi, film yada reklam projesinde yer almamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Doğukan Çevik hakkında fazla bir bilgi yoktur. Bizler, sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Doğukan Çevik hakkında bir bilgiye ulaştığımız da oyuncumuzu yakından tanıtacağız.

Azra Sare Uslu

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Azra Sare Uslu’nun dizide hangi karaktere hayat vereceği belli olmasa da oyuncumuz dizinin ana karakterlerinden birini canlandıracaktır. Sektörde yeni olmasına rağmen güzelliği sayesinde dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Azra Sare Uslu hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Çiğdem Sakarya

1979 yılında dünyaya gelen Çiğdem Sakarya, Ankara Deneme Sahnesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Çankaya Belediye Şehir Tiyatrosu’nda sahne alan oyuncumuz daha önce kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Unutma Beni dizisiyle geçmiştir. Daha önce Deniz Yıldızı, Behzat Ç, Yasak Elma gibi projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Masal Şatosu: Sihirli Davet filmiyle geçmiştir.

Sevkan Köylü

2000 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Sevkan Köylü, Moos Akademi Teel ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nde Oyunculuk Eğitimi almıştır. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Maria İle Mustafa diziyle geçmiş ve dizdeki performansı ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kamera karşısına en son Fatma diziyle geçen oyuncumuz Leylifer dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Serbülent Soylu

Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Serbülent Soylu daha önce herhangi bir projede yer almamıştır. Leylifer dizisiyle oyunculuğa adım atacak olan Serbülent Soylu sektörün yeni isimlerinden biridir. Bundan dolayı oyuncumuz Serbülent Soylu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Bizler oyuncumuz hakkında bilgilere ulaştıkça sayfamızdan paylaşmaya devam edeceğiz.

Ceyda Tepeliler

14 Kasım 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ceyda Tepeliler, Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. 2009 yılında Deniz Yıldızı dizisi ile sektöre adım atan oyuncumuz Ceyda Tepeliler daha önce Dinle Sevgili, Şehrin Melekleri, Bu Son Olsun, Hayat Yolunda, Yüksek Sosyete gibi başarılı projelerde yer almıştır ve oyuncumuz Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Burcu Derya

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Derya, Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisinde temel oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuğun yanı sıra yönetmen yardımcılığı yapan Burcu Derya, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle geçmiştir ve dizide Cariye Münevver karakterini canlandırmıştır. Burcu Derya Leylifer dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Seda Yanak

Leylifer dizisiyle karışımıza çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Seda yanak kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Emanet dizisiyle geçmiştir. Emanet dizisinde hayat verdiği Ezgi karakteri ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz Seda Yanak Emanet dizisinden ayrıldıktan hemen sonra yani 2021 yılında Alparslan Selçuklu dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Pelin Dinçer

14 Nisan 1978 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Pelin Dinçer, Akademi istanbul Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Hırsız Var isimli projeyle geçen oyuncumuz daha önce Rating Kasabası, İstanbul Sokakları, Kül Ve Ateş, Dinle Sevgili, Evim Sensin, Krem gibi oldukça başarılı projelerde yer almıştır ve önümüzdeki günlerde Leylifer dizisiyle karşımıza çıkacaktır.

Bu haberimizde Leylifer dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER