Dizi Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 17 Aralık 2020 - 1:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TIMS&B Productions imzalı, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturduğu dizi yeni sezonda Atv de ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Aksiyon türünde ki dizinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme almıştır. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizi oldukça ilgi gördü ve merak edildi. Çekimleri İstanbul da olan dizinin başrolünü Burak Deniz ve Alina Boz paylaşıyor. Diğer oyuncuları da yavaş yavaş belli olan dizinin yeni sezonda bizleri ekrana bağlayacağı kesin. Dizinin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler yer alıyor. Bizde sizler için bu isimleri araştırdık ve tanıttık.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Atv Maraşlı dizisi oyuncuları kadrosuBurak Deniz – Maraşlı
Alina Boz – Mahur
Kerem Atabeyoğlu
Rojda Demirer
Neslihan Acar
Cemil Büyükdöğerli – Kudret Sabancı
Ahmet Varlı
Melis İşiten
Abdül Süsler

Burak Deniz-Maraşlı

Dizinin başrol oyuncularından olan Burak Deniz, Maraşlı karakterine hayat verecektir. 17 Şubat 1991 yılında Izmit’te dünyaya gelen oyuncu, Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesinden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisiyle yaşamıştır. Onur karakterine hayat veren oyuncu dizide başrol olarak yer almıştır. Yetenekli ve yakışıklı oyuncu herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha sonra ise Sultan Ve Kaçak dizilerinde rol almıştır. Kariyerinde ki çıkışı 2016 yılında başrol olarak oynadığı Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle yakalayan oyuncu, en son internet dizisi olan Yarım Kalan Aşklar dizisinde başrol olarak oynamıştır. 29 yaşındaki yakışıklı oyuncu şimdilerde ünlü manken Didem Soydan ile birliktedir. Burak Deniz instagram hesabı: @_burakdeniz

Burak Deniz’in rol aldığı diziler

Maraşlı
Yarım Kalan Aşklar (Ozan, Blutv)
Bizim Hikaye (Barış)
Aşk Laftan Anlamaz (Murat Sarsılmaz)
Gecenin Kraliçesi (Mert)
Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak) Medcezir(Aras)
Kaçak (Burak)
Sultan (Tarık)
Kolej Günlüğü (Onur)

Alina Boz-Mahur

22 yaşındaki genç oyuncu, 14 Haziran 1998 yılında Moskovo da dünyaya gelmiştir. Maraşlı dizisinde başrol olarak yer alan oyuncu dizide Mahur karakterine hayat verecektir. Anne tarafından Rus olan oyuncu baba tarafından Türk’tür. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim görmüştür. Birçok alanda ödüller alan Alina Boz, oyunculuk kariyerine başlamadan önce reklam ve dergilerde çalışmıştır. Kamera karşısına ise ilk defa 2013 yılında Cesur Hemşire dizisinde Canan karakterini canlandırarak geçmiştir. Güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çeken oyuncu daha sonra birçok projede yer almıştır. En son Netflix orijinal dizisi Aşk 101’de başrol olarak oynamış ve Eda karakterine hayat vermiştir. Genç yaşında olmasına rağmen oldukça hayran kitlesine sahip olan oyuncu, Sezen Aksu’nun Sinan Özer ile evliliğinden olan oğlu Mithat Can Özer ile birliktedir. Alina Boz instagram hesabı: @alinaboz

Alina Boz’un yer aldığı diziler

Maraşlı
Aşk 101 (Eda, Netflix)
Elimi Bırakma (Azra)
Vatanım Sensin (Prenses Anastasia)
Sevda’nın Bahçesi (Defne) Paramparça
Cesur Hemşire (Canan)

Kerem Atabeyoğlu

Usta oyuncu Kerem Atabeyoğlu aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. 9 şubat 1968 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitiren ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümüne devam eden oyuncu, ilk deneyimini Kent Oyuncuları’nda edinmiştir. Birçok dizi, film, reklam ve belgesellerde seslendirme yapmıştır. İlk evliliğinden Doğa adında bir kızı olan oyuncu, daha sonra kendi gibi oyuncu Almıla Uluer ile evlenmiştir ve bu evliliğinden de Altan adında bir oğlu vardır. Birçok ödül alan başarılı oyuncu aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. En son Ramo dizinde karşımıza çıkan oyuncu yeni sezonda Maraşlı dizinin kadrosunda olacaktır.

Rojda Demirer

12 ağustos 1980 yılında Ankara da dünyaya gelen oyuncu aslen Diyarbakırlıdır. 1988 yılında (9 yaşındayken) TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyo tiyatrosu yapmaya başlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu en son Blutv de yayınlanan Saygı dizisinde rol almıştı. Birçok dizide, filmde, tiyatro oyunlarında ve reklam filmlerinde yer alan güzel oyuncu şimdilerde Atv de başlayacak olan Maraşlı dizinin kadrosuna dahil olmuştur. Birçok alanda önemli ödüller alan oyuncunun nasıl bir karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.

Neslihan Acar

14 şubat 1969 yılında dünyaya gelen oyuncu, henüz 4 yaşındayken reklam filmlerinde yer almaya başlamıştır. Oyunculuğa 12 yaşında başlamış ve Bekçi Murtaza adlı filmle kamera karşısına geçmiştir. Ortaokul mezunu olan Neslihan Acar, 1995 yılında Levent İnanır ile evlenip 1 yıl sonra ayrılmışlardır. Hayat Bilgisi, Dudaktan Kalbe, Bizim Semtin Çocukları, O Hayat Benim gibi birçok başarılı projede yer almıştır. Bir çocuk annesi olan oyuncu en son 2019 yılında yayınlanan Kapan filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Cemil Büyükdöğerli-Kudret Sabancı

39 yaşındaki oyuncu 24 aralık 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro ana sanat dalı oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite okurken Şahan Gökbakar ile tanışmıştır ve kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Dikkat Şahan Çıkabilir televizyon programı ile geçmiştir. Birçok projede yer alan oyuncu Kavak Yelleri dizinde canlandırdığı Atakan rolüyle tanınmıştır. Ekim 2015’te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi’nin kararınca “uyuşturucu kullanmak” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırılmış, “örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak” suçundan beraat etmiştir. Cezanın 1 yıldan az olmasından dolayı ertelenmiştir. En son 2017 yılında Bir Gün Bir Çocuk projesiyle karşımıza çıkan oyuncu, yeni sezonda Maraşlı dizinin kadrosunda olacak ve dizide Kudret Sabancı karakterine hayat verecektir.

Ahmet Varlı

En son 2019 yılında Kuzgun dizisinde canlandırdığı Bora karakteriyle ekranlarda olan oyuncu, Maraşlı dizinin kadrosuna katılmıştır. 25 Mart 1984 yılında Trabzon da dünyaya gelen oyuncu, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk hayatına ilk adımı 2008 yılında rol aldığı Şeytanın Papucu filmiyle atmıştır. Kanatsız Kuşlar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yılanların Öcü gibi birçok başarılı dizide rol almıştır.

Melis İşiten

29 haziran 1989 yılında dünyaya gelen oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda Oyuncu koçluğu yapmak için ve iyi bir anlatıcı olmak içinde eğitimler almıştır. 2014 yılında kendi gibi oyuncu Uraz Kaygılaroglu ile henüz tanıştıktan 3 ay sonra dünya evine girmiştir. Çift 2016 yılında kızları Ada’yı kucaklarına almıştır. Ancak çift daha sonra (2019 yılında) sürpriz bir şekilde boşanmıştır. Kadınlar hakkında birçok yazı yazan ve söyleşiler veren Melis İşiten, güçlü duruşu ve kadın haklarını savunmasıyla çok konuşulan ve gurur duyulan bir isimdir. Başarılı oyuncu, Yedi Güzel adam, Evli ve Öfkeli gibi dizilerde de rol almıştır.

Abdül Süsler

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, tiyatroya ilk olarak Beykoz Vakfı Tiyatrosu’nda başlamıştır.  Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve aynı üniversitenin Tiyatro Yüksek Lisansı’nı tamamlayarak mezun olmuştur. Birçok projede yer alan oyuncu, 2008 yılında Ayşe Görür ile evlenmiştir ve çiftin 2 çocuğu vardır. Kamera karşısına ilk defa Insomnia dizisinde canlandırdığı Zayed karakteri ile geçmiştir. Son zamanlarda ise Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği Kalanoz karakteri ile oldukça merak edilmektedir.

Maraşlı Dizisinin Konusu

Özel kuvvetlerde astsubay başçavuş olarak görev yapan Maraşlı bir dükkanda tesadüfen Mahur ile karşılaşır. İlk görüşte ondan çok etkilenmiştir ancak Mahur daha sonra dükkandan çıkar ve çıkar çıkmaz kendini hiç anlamadığı bir şekilde, tehlikeli bir olayın içinde bulur. Maraşlı hemen koşar, Mahur’a yardım eder ve hikaye bu şekilde başlar.

Maraşlı Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda Başlayacak?

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu karakterleriTanıtım fragmanı yeni yayınlanan ve büyük ses getiren dizinin Ocak 2021 tarihinde Atv ekranlarında başlayacağı kesinleşti. Fakat hangi gün yayınlanacağı kesin değildir ama pazartesi günü ekrana geleceği konuşulmakta.

Bugün sizlere Maraşlı Dizisinin oyuncu kadrosunu tanıttık ve dizi hakkında bilgiler verdik. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Tanıtım Fragmanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER