Dizi Oyuncu Kadrosu

Şahmeran Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Şahmeran Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 17 Temmuz 2021 - 17:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2022 yılının yeni dizilerinden bir tanesi olan Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosu dizi severler tarafından oldukça merak edilmiştir.Dizi severler ve okurlarımız adına bu konumuzda da Şahearan dizisinin oyuncu kadrosundan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri..

Şahmeran Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Güçlü konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından oldukça merak edilmiştir. Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alırken dizinin başrol oyunculuğunu ise Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz birlikte üstleneceklerdir. Şahmeran dizisinin oyuncularını konumuzun ilerleyen kısmında detaylı bir şekilde sizlere tanıtacağız.

Serenay Sarıkaya
Burak Deniz
Mert Ramazan Demir
Mustafa Uğurlu
Mahir Günşıray
Mehmet Bilge Aslan
Ebru Özkan
Nil Sude Albayrak
Berfu Halisdemir
Ayşe Lebriz
Nilay Erdönmez

Serenay Sarıkaya

Şahmeran Dizisi Serenay SarıkayaŞahmeran dizisinin başrol kadın oyunculuğunu üstlenecek olan Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1,75 boyunda olan güzel oyuncumuz 2010 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuştur. Miss Universe yarışmasında ise ülkemizi temsil etmiştir. 2006 yılından bu yana ise aktif olarak oyunculukla ilgilenen Serenay Sarıkaya, bu zamana kadar pek çok dizi ve sinema filminde boy göstermiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında yer almış olduğu Şaşkın filminde Itır karakteri ile yaşamış, ardından Hoşçakal, Behzat Ç, Ankara Yanıyor İkimizin Yerine gibi filmlerde yer almıştır. Peri Masalı, Limon Ağacı, Adanalı, Lale Devri, Yer Gök Aşk ve Medcezir dizileri ile de televizyon ekranlarında karşımıza çıkan Serenay Sarıkaya; Mavi, Elidor, Head Shoulders gibi pek çok markanın da reklam yüzü olmuştur. Başarısından dolayı pek çok kez farklı ödüllere layık görülmüştür.

Burak Deniz

Şahmeran Dizisi Burak DenizHenüz kesinlik kazanmamış olsa da Burak Deniz’in de Şahmeran dizisinin başrol erkek oyunculuğunu üstleneceğini düşünmekteyiz. Burak Deniz, 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde tamamlayan başarılı oyuncumuz Burak Deniz, 2011 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. En son karşımıza Maraşlı dizisindeki Celal karakteri ile çıkan Burak Deniz, daha önceleri Sultan, Kaçak, Medcezir, Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye gibi pek çok dizide yer almıştır.

Mert Ramazan Demir

Başarılı oyuncumuz Mert Ramazan Demir 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Diyalog anlatım iletişim ve Michelle Danner Acting stüdyoda eğitim alanı oyuncumuzun ilk filmi l Am You isimli sinema filmidir. 2020 yılında Blue TV’de yayınlanan Çıplak dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz özellikle öğretmen dizisinde hayat verdiği Ateş karakteri sayesinde tanınmıştır. Kamera karşısında en son 2021 yılında Ölüm Zamanı isimli dizi ile geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Şahmaran dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Mustafa Uğurlu

Bu sezon Şahmaran dizisi ile izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Mustafa Uğurlu 25 Kasım 1955 yılında Karaman’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro oyunculuğunun yanısıra tiyatro yönetmenliği de yapın oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 1993 yılında yayınlanan Rıza Beyler isimli dizi ile geçmiştir ve Mustafa Uğurlu daha önce Asansör, Kader, Bir Zamanlar Osmanlı, Galip Derviş, İçerde, Düşler ve Umutlar, Babamın Günahları, Bir Deli Rüzgar, Çarpışma gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Oyuncu Ahmet Uğurlu’nun kardeşi olan Mustafa Uğurlu kamera karşısında en son 2021 yılında Seni Çok Bekledim isimli dizi ile geçmiştir.

Mahir Günşiray

61 yaşındaki oyuncumuz 10 Ağustos 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sahne ve görüntü sanatları bölümünde sanatta yeterlik yapmıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapan Mahir Günşiray daha önce, Muhteşem İkili, İffet, Bıçak Sırtı, Urfalıyım Ezelden, Dila Hanım, Fazilet Hanım ve Kızları, Çilek Kokusu, Kaybolan Yıllar, Uzun Hikaye gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Mehmet Bilge Aslan

Şahmaran dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Mehmet Bilge Aslan 47 yaşının içindedir ve 10 Mart 1974 yılında Kars’ta dünyaya gelmiştir. Pera Güzel Sanatlar tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz daha önce Bir Dilim Aşk, Belalı Baldız, İki Çizgi, Kül ve Ateş, Ya Sonra Çatlak, Ya İstiklal Ya Ölüm, Yarım Elma, Yağmur Zamanı, Asi, Hayat Sırları, Yol Arkadaşım gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Başarılı oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Haldun karakterine hayat verdiği Cam Tavanlar dizisiyle geçmiştir.

Ebru Özkan

42 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz Ebru Özkan 18 Kasım 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite hayatına burslu olarak Bilkent Üniversitesi’nde başlayan oyuncumuz daha sonra Ankara Üniversitesi Dil ve tarih-coğrafya fakültesinde eğitimine devam etmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Hanımın Çiftliği isimli dizi sayesinde yakalayan Ebru Özkan aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Daha önce Şahin Tepesi, Paramparça, Not Defteri, Anneler ve Kızları, Güldünya, Kara İnci, Gözyaşı Çetesi, Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Hekimoğlu dizisi ile geçmiştir.

Nil Sude Albayrak

Bu sezon Şahmaran dizisi ile ekranlarda göreceğimiz genç oyuncumuz Nil Sude Albayrak, Art 11 menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Nil Sude Albayrak Müjdat Gezen Tiyatrosu Sevgi Müzikali adlı oyunda sahne almıştır. Tiyatro oyuncusu olan Nil Sude Albayrak kamera karşısına çeşitli reklam filmlerinde oynayarak geçmiştir ve güzel oyuncumuz önümüzdeki günlerde Şahmaran dizisi ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Berfu Halisdemir

Güzel oyuncuları Berfu Halisdemir bu sezon Şahmeran dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Melike Aydın Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz BKM Mutfak bünyesinde çeşitli Tiyatro oyunlarında yer almıştır. Bugüne kadar birçok tiyatro oyununda karşımıza çıkan oyuncumuz kamera karışısına ilk defa çeşitli reklam filmlerinde oynayarak geçmiştir. Güzel oyuncumuz Berfu Halisdemir Antalya film ekibinde de çekilen çeşitli yerli filmlerde de boy göstermiştir.

Ayşe Lebriz

58 yaşında ki oyuncumuz Ayşe Lebriz 1 Temmuz 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve oyuncumuz Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan hemen sonra Bursa devlet tiyatrosuna çalışan oyuncumuz daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda birçok oyunda oyuncu olarak görev almıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanısıra tiyatro yönetmenliği da yapalım Ayşe Lebriz daha önce Terapist, Cinayet Masası İstanbul, Rüya, Bir Avuç Deniz, Kabuslar Evi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Nilay Erdönmez – Hare

Şahmaran dizisinde Hare karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Nilay Erdönmez, 12 Mayıs 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2007 yılından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz, aynı okulda yüksek lisans eğitimi almıştır. Aynı zamanda diksiyon eğitmenliği yapan oyuncumuz daha önce Güzel Günler, Bir Zamanlar Osmanlı, Kıyam, Gözetleme Kulesi, Sevdaluk, Bütün Saadetler Mümkündür, İstanbullu Gelin, Tehlikeli Karım, Kapı, Hizmetçiler gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Şahmeran Dizisi Konusu

Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme almış olduğu Şahmeran dizisinin konusu da oldukça merak edilmiştir. Şahmeran dizisinin konusu tam anlamıyla resmi olarak açıklanmamıştır. Şahmeran dizisinin konusu nedir? sorusunun yanıtını ilerleyen günlerde detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Şahmeran Dizisi Hangi Kanalda?

Şahmeran dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da izleyiciler tarafından oldukça merak edilmektedir. Şahmeran dizisi özel ve dijital bir platform olan Netflix‘e özel olarak hazırlanacaktır ve televizyon ekranlarında ya da internet ortamında yayınlanmayacaktır. Şahmeran dizisi Netflix izleyicilerin özel olarak yeni sezonda seyirciler ile buluşacaktır.

Şahmeran Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Şahmeran dizisinin çekimlerine 2021 yılının Eylül ayında başlanması beklenmektedir. 2 ay sonra çekimlerine başlanacak olan Şahmeran dizisinin 2022 yılının Ocak ayında da yayınlanması beklenmektedir. Şahmeran dizisinin yayın günü net bir şekilde ifade edilmemiş olsa da büyük bir olasılık ile Ocak ayının ortasında sevenleri ile buluşacaktır.

Bu konumuzda da sizlere Şahmeran dizisinin oyuncularından konusundan ve yayın tarihinden bahsetmek istedik. Sizin de Şahmeran dizisi hakkında ki merak ettiğiniz konular olursa yorum kısmından kolaylıkla bize sorabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER