Dizi Oyuncu Kadrosu

Sarmaşık Zamanı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Sarmaşık Zamanı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 04 Şubat 2023 - 11:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sarmaşık Zamanı dizisi oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Sarmaşık Zamanı dizisinin senaryosunu Savaş Ecevit Korkmaz kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu Sarmaşık Zamanı dizisi beIN CONNECT’te yayınlanacaktır. İzleyiciler Sarmaşık Zamanı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri de merak etti. Sarmaşık Zamanı dizisi oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.Sarmaşık Zamanı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sarmaşık Zamanı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burçin Terzioğlu (Ezgi)
Onur Tuna (Kerem)
Yiğit Kirazcı(Özgür)
Hazal Türesan (Arzu)
Pervin Bağdat (Elif)
Emre Karayel (Metin)
Emel Çölgeçen (Nesrin)
Tilbe Saran (Münevver)
Ayşe Melike Çerçi (Zeynep)
Fatih Berk Şahin (Ali)
Uğur Karabulut (Selim)
Müge Bayramoğlu (Defne)
Güneş Doğrusöz (Pelin)
Yiğit Kaan Yazıcı (Mert)

Burçin Terzioğlu (Ezgi)

Sarmaşık Zamanı Dizi Oyuncuları KadrosuSarmaşık Zamanı dizisinin başrolünde yer alan Burçin Terzioğlu, 9 Mart 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Henüz 5 yaşındayken Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleriyle sektöre adım atan oyuncumuz, ilk çıkışını Kadın İsterse dizisiyle yakalamıştır. Özellikle Poyraz Karayel dizisiyle tanınan oyuncumuz en son Yalancı dizisinde yer almıştır.

Onur Tuna (Kerem)

Sarmaşık Zamanı dizisinin başrol oyuncusu Onur Tuna, 2 Temmuz 1985 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisansını tamamladıktan sonra, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı’nda bir yıl Sanat Müziği Ses Eğitimi almıştır. 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisiyle sektöre adım atan Onur Tuna daha önce modellikte yapmıştır. Oyuncumuz karşımıza en son Mahkum dizisiyle geçmiştir.

Yiğit Kirazcı (Özgür)

Sarmaşık Zamanı dizisinin başrolünde yer alan Yiğit Kirazcı, 17 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam bölümümden mezun olan Yiğit Kirazcı, üniversite yıllarında modellik yapmış ve çeşitli reklamlarda oynamıştır. Yiğit Kirazcı, 2007 yılında Son Tercih dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuz özellikle Seviyor Sevmiyor dizisinde canlandırdığı Tuna karakteriyle tanınır hale gelmiştir.

Hazal Türesan (Arzu)

20 Temmuz 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hazal Türesan, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Unutma Beni dizisiyle geçen oyuncumuz dizide ki performansıyla yapımcıların dikkatini çekmiştir. Özellikle Fazilet Hanım Ve Kızları ve Mucize Doktor dizilerinde ki performansıyla tanınır hale gelen Hazal Türesan aynı zamanda tiyatro oyuncusudur.

Pervin Bağdat (Elif)

12 Eylül 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Pervin Bağdat, Bilkent Üniversitesi’nde tiyatro ve oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda aktif olarak görev almaktadır. Aslen Artvinli olan oyuncumuz daha önce Kayseri Aslanı Çin İşi, Daha, Şükran, Masumlar Apartmanı, İlginç Bazı Olaylar gibi projelerde yer almıştır. Pervin Bağdat en son 2022 yılında Baba dizisinde yer almıştır.

Emre Karayel (Metin)

18 Ekim 1972 yılında Osmaniye’de dünyaya gelmiştir. Emre Karayel, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra TRT’de çalışmaya başlayan Emre Karayel, sunuculuk yapmış ve çocuk programları hazırlamıştır. Özellikle 1 Kadın 1 Erkek dizisiyle tanınan oyuncumuz daha önce Son Yaz, Kocaman Ailem, Acemi Cadı, Bizim Evin Halleri gibi projelerde de yer almıştır.

Emel Çölgeçen (Nesrin)

9 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Emel Çölgeçen, okul yıllarında dansla yakından ilgilenmiştir. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesini İkinci sınıfta bırakmış ve Akademi İstanbul Tiyatro Bölümüne kayıt olmuştur. Oyuncumuz daha önce Cennetin Çocukları, Alef Arka Sokaklar, Kara Duvak, Sultan, Geniş Aile, Kanunsuz Topraklar, Böyle Bitmesin, Gülşen Abi, Poyraz Karayel gibi projelerde yer almıştır.

Tilbe Saran (Münevver)

21 Mayıs 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şu anda Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitmenlik görevine devam eden oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Kamera karşısına ilk defa 1985 yılında Kırlangıç Fırtınası filmiyle geçen oyuncumuz daha önce Bergen, Zenne, Sıcak Kafa, İstanbullu Gelin, Şeref Meselesi gibi projelerde de yer almıştır. Oyuncumuz en son Kuş Uçuşu dizisinde yer almıştır.

Ayşe Melike Çerçi (Zeynep)

27 Nisan 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ayşe Melike Çerçi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Yemin dizisi ile geçen oyuncumuz özellikle Medcezir dizisinde hayat verdiği Reyhan karakteri ile tanınmıştır. Ayşe Melike Çerçi daha önce Küçük Hesaplar, Evim Sensin, Hayalet Dayı, Masum Değiliz, Avlu, Türk’ün Uzayla İmtihanı, Hakan Muhafız gibi projelerde de yer almıştır.

Fatih Berk Şahin (Ali)

17 yaşının içinde olan Fatih Berk Şahin 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitimine devam etmektedir. Fatih Berk Şahin kamera karşısına ilk defa 2020 yılında vizyona giren ve Deniz karakterine hayat verdiği Geçen Yaz isimli sinema filmi ile geçmiştir. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi alan Fatih Berk Şahin en son Hakim dizisiyle geçmiştir.

Uğur Karabulut (Selim)

19 Kasım 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Uğur Karabulut, Çanakkale Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümü’nden mezun olmuştur. 2004-2008 tarihleri arasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu dizisinde ki performans ile tanınmıştır. Oyuncumuz en son Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yer almıştır.

Müge Bayramoğlu (Defne)

6 Eylül 1992 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Müge Bayramoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk çıkışı Pis Yedili dizisiyle yakalayan oyuncumuz Yasemin Özbudun menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Özellikle Çıplak dizisinde canlandırdığı Eylül karakteri ile tanınan oyuncumuz O Hayat Benim, Koca Koca Yalanlar, Aşk Zamanı gibi yapımlarda da yer almıştır.

Güneş Doğrusöz (Pelin)

2004 yılında dünyaya gelen Güneş Doğrusöz, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Black List Ajansının oyuncusu Güneş Doğrusöz, aynı zamanda müzisyen ve vokalistidir. 2018 yılında Aynalar isimli kısa film de yer alarak profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuz özellikle kamera karşısına en son geçtiğin dizi olan Duy Beni ile tanınmıştır.

Yiğit Kaan Yazıcı (Mert)

16 yaşında olan Yiğit Kaan Yazıcı, 1 Ocak 2007 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Lisede eğitimine devam eden Yiğit Kaan Yazıcı, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Unutma Beni isimli dizi ile geçmiştir. Actors menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Yiğit Kaan Yazıcı, daha önce Aşkların En Güzeli, Elimi Bırakma, Payitaht Abdülhamid gibi başarılı projelerde yer almıştır. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Bandırma Füze Klübü dizisiyle geçmiştir.

Sarmaşık Zamanı dizisi oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşleriniz yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER