Dizi Oyuncu Kadrosu

Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri
Bu haber 28 Nisan 2022 - 21:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Senden Daha Güzel dizisi oyuncu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Senden Daha Güzel dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş oturacaktır. Senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme alacağı Senden Daha Güzel dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri de merak edildi. Bizde sizler için Senden Daha Güzel dizisi oyuncu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakteri

Cemre Baysel (Efsun)
Burak Çelik (Kaan)
Cem Kurtoğlu (Ferdi)
Ebru Cündübeyoğlu (Pervin)
Sevinç Erbulak (Serpil)
Berat Yenilmez (Kaya)
Ozan Kaya Oktu (Cem)
Beril Kolcu (Burcu)
Merve Şen (Binnur)
Bahar Süer (Canan)
Yunus Eski (Sarp)
Tuğçe Kumral (Şirin)
Anıl Çelik (Mete)
Cihan Ercan (Yaşar)
Aziz Caner İnan (Taner)
Sena Çakır (Aslı)

Cemre Baysel (Efsun)

Senden Daha Güzel dizisinin başrolünde yer alan Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi’nde sanat eğitimi alan Cemre Baysel kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Yeşil Deniz dizisiyle geçmiştir. Özellikle, Baht Oyunu dizisinde hayat verdiği Ada karakteri ile tanınır hale gelen ve 2021 yılının yıldızı parlayanlar ödülünü alan Cemre Baysel daha önce Ramo, Elimi Bırakma, Sol Yanım, İsimsizler gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Senden Daha Güzel Dizisi oyuncu kadrosu

Burak Çelik (Kaan)

Senden Daha Güzel dizisinin başrol oyuncusu Burak Çelik, 21 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2013 Best Model of Turkey ve Best Model of The World birincisi seçilen Burak Çelik, 42 ülkeden 56 modelin katıldığı Best Model of The World yarışmasında En İyi Erkek Model seçilmiştir. 2013 yılında Karagül dizisi ile oyunculuğa adım atan Burak Çelik daha önce Deli Aşk, Hayat Sevince Güzel, Söz, Sevgili Geçmiş, Söz, Kuruluş Osman gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Cem Kurtoğlu (Ferdi)

31 Temmuz 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cem Kurtoğlu, Ankara Devlet Konservatuvarı yüksek bölümü mezunudur. Kamera karşısına ilk defa 1982 yılında Preveze Öncesi isimli diziyle geçmiştir. Rizedeki performansı ile büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Küçük Ağa dizisinde yer alan Cem Kurtoğlu aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce bir çok programda sunuculuk yapan oyuncumuz Cem Kurtoğlu kamera karşısına en son Gönül Dağı dizisi ile geçmiştir.

Ebru Cündübeyoğlu (Pervin)

10 Eylül 1974 yılında Almanya’da dünyaya gelen Ebru Cündübeyoğlu, Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. 1993 yılında Türkiye güzellik yarışmasına katılan ve 1970’te annesinin dördüncü seçildiği yarışmada, kendisi de Türkiye 4. güzeli seçilmiştir. 1998 yılında Gülüm isimli diziyle oyunculuğa adım atan Ebru Cündübeyoğlu daha önce Gülizar, Evli Ve Öfkeli, Doğduğun Ev Kaderindir, Deli Yürek gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Sevinç Erbulak (Serpil)

20 Ekim 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Sevinç Erbudak, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Bale bölümünde eğitim görmüştür ve daha önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. 1993 yılında Süper Baba isimli diziyle profesyonel oyunculuğa adım atan Sevinç Erbudak daha önce Baba Evi, No 309, Erkenci Kuş, Darısı Başımıza, Kırmızı Oda, Bebek İşi, Avrupa Yakası gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Berat Yenilmez (Kaya)

5 Ekim 1970 yılında Adapazarı’nda dünyaya gelen Berat Yenilmez, Müjdat Gezen Sanat Merkezinden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Berat Yenilmez daha önce Erkenci Kuş, Avrupa Yakası, Kurtlar Vadisi Terör, Ruhsar, Gönül Yarası, Bana Masal Anlatma, Sırlar Dünyası, Sevda’nın Bahçesi gibi başarılı projelerde yer almıştır. Özellikle, 80’ler dizisinideki performansı ile tanınır hale gelen oyuncumuz Senden Daha Güzel dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Ozan Kaya Oktu (Cem)

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ozan Kaya Oktu, İstanbul Film Akademisinde Nazan Kesal’dan ve Hilal Saral’dan oyunculuk eğitimleri almıştır. Tiyatro Teras’ta hem görev almış hem de eğitimlerini tamamlayan Ozan Kaya Oktu, kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Vurgun isimli diziyle geçmiştir. Dizideki performansıyla büyük beğeni toplayan ve aynı yıl Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Masumiyet dizisi ile geçmiştir.

Beril Kolcu (Burcu)

Senden Daha Güzel dizisinde Burcu karakterini oyuncumuz Beril Kolcu canlandıracaktır. İstanbul’da doğup büyüyen Beril Kolcu, Ürün Tasarımı eğitimini şu anda yaşamına devam ettiği Berlin’de tamamlamıştır. Serap Hatipoğlu menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuzun tam adı Gizem Beril Kolcu’dur. Beril Kolcu kamera karşısına ilk defa Altınyıldız markasının reklam filmi ile geçmiştir. Beril Kolcu, Senden Daha Güzel dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Merve Şen (Binnur)

11 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelen Merve Şen, Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden 2015 yılında mezun olmuş ve şan dersleri almıştır. Santral Kumpanya tiyatro grubunun kurucularından biri olan Merve Sen bugüne kadar bir çok tiyatro oyununda oyuncu ve yazar olarak görev almıştır. BKM Mutfak sahnesinde yaklaşık 1 yıl sahne alan Merve Şen, Kuzey Yıldızı dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Bahar Süer (Canan)

13 Şubat 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen ç Bahar Süer, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Avrupa Avrupa dizide geçen oyuncumuz özellikle Yeni Gelin dizisindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısına en son Babam Çok Değişti dizisiyle geçen oyuncumuz Senden Daha Güzel dizisinde Canan karakterine hayat verecektir.

Yunus Eski (Sarp)

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Yunus Eski, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında vizyona giren Kardeşim Benim isimi sinema filmine geçen Yunus Eski aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Daha önce Vatanım Sensin ve Diriliş Ertuğrul dizisi nde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Öğrenci Evi dizisiyle geçmiştir.

Tuğçe Kumral (Şirin)

19 Mart 1983 yılında İzmir’de dünyaya gelen Tuğçe Kumral, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Gönül Çelen isimle diziyle geçen Tuğçe Kumral daha önce Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Asla Vazgeçmem, Evlat Kokusu, Kalp Atışı gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Özellikle Erkenci Kuş dizisinideki performansı ile tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son Payitaht Abdülhamit dizisiyle geçmiştir.

Anıl Çelik (Mete)

1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen Anıl Çelik, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Beşinci Boyut dizisiyle oyunculuğa atan Anıl Çelik daha önce Arka Sokaklar, Selena, Senin Uğruna, Ölümsüz Kahramanlar, Sevgili Düşmanım, Kendi Okulumuza Doğru, Unutulmaz, Seni Bana Yazmışlar, Al Yazmalım, Salih Kuşu, Kertenkele, Erkenci Kuş, Şeytan Tüyü, Görümce, Çilek Kokus, Bay Yanlış gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Cihan Ercan (Yaşar)

25 Mayıs 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz Cihan Ercan, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü – Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Daha önce Ben de Özledim, No 309, Erkenci Kuş, Deliha, Çetin Ceviz, Bana Masal Anlatma, Kara Bela, Kaçma Birader gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Cihan Ercan Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı Hidayet karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Aziz Caner İnan (Taner)

1 Haziran 1985 tarihinde Rize’de dünyaya gelen Aziz Caner İnan, Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama bölümü Oyunculuk Yüksek Lisans Programı’nda eğitim alan Aziz Caner İnan, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Galip isimli kısa filmle geçmiştir. Oyuncumuz Aziz Caner İnan daha önce Kırık Kalpler Bankası, Dört Zait, Fi ve Siyah Beyaz Aşk, Her Yerde Sen gibi projelerde de yer almıştır.

Sena Çakır (Aslı)

1994 yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Sena Çakır, Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Jimnastik Antrenörlüğü Bölümünden mezun olmuştur. 2016 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve yarışmanın finalistlerinden biri olan Sena Çakır 2015 yılında yayınlanan Azim Kahramanı Ayşe dizisi ile oyunculukla tanışmıştır. Özellikle Kalk Gidelim dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisiyle geçmiştir.

Senden Daha Güzel dizisi oyuncu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER