Dizi Oyuncu Kadrosu

Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Yayın Tarihi (Show Tv)

Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Yayın Tarihi (Show Tv)
Bu haber 08 Temmuz 2021 - 1:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni sezonda Show TV‘de izleyici karşısına çıkacak dizilerden bir diğeri olan Yalancı dizisi hakkında da merak edilen pek çok konu olmuştur. Yalancı dizisinin oyuncu kadrosu  yayın tarihi ve dizinin konusu dizi severler tarafından oldukça merak verilmiştir. Bizde bu konumuzda Show TV izleyicileri ve dizi severler adına Yalancı dizisinin oyuncu kadrosundan, yayın tarihinden ve dizinin konusunda detaylı bir şekilde sizlere bahsedip, bilgi vereceğiz.

Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu

-Burçin Terzioğlu (Deniz)
-Salih Bademci (Mehmet)
-Hazal Türesan (Yasemin)
-Efsane Odağ (Görkem)
-Cemal Toktaş (Murat)
-Şahin Irmak (Okay Demir)
-Murat Kılıç (Erdal)
-İmer Özgün (Canan)
-Serkan Tınmaz (Arif)
-Fatih Berk Şahin (Doruk Gürsoy)
-Öyküsu Özyürek (Lorin)
-Emir Çubukçu (Ahmet)
-Gizem Soysaldı (Tuğba)
-Mesut Yılmaz (Ali)
-Doğa Karakaş (Ayaz)

Burçin Terzioğlu (Deniz)

Yalancı Dizisi Burçin Terzioğlu (Deniz)Yalancı dizisinde Deniz karakterine hayat verecek olan Burçin Terzioğlu ,9 Mart 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Çocuk yaşlarda oyunculuğa adım atan Burçin Terzioğlu, 1985 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. 5 yaşındayken ilk oyunculuk deneyimini Perihan Abla dizisi ile yaşamış ardından ise Sırılsıklam, Yılan Hikayesi, Çiçek Taksi, Kurşun, Menajerimi Ara, Hükümsüz, Poyraz Karayel, Ezel ve Aliye gibi pek çok dizide yer almıştır.

Salih Bademci (Mehmet)

Yalancı Dizisi Salih Bademci (Mehmet)Salih Bademci ise Yalancı dizisinde Mehmet karakterine hayat verecektir. Yalancı dizisinde Mehmet karakterine hayat verecek olan Salih Bademci, 15 Ağustos 1984 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmasının ardından oyunculuk sektörüne 1994 yılında adım attı. 1994 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Salih Bademci; Kırmızı Oda, İstanbullu Gelin, Kiralık Aşk, Ulan İstanbul, Zeytin Tepesi, Fatih ve Öyle Bir Geçer Zamanki gibi pek çok dizide boy gösterdi.

Hazal Türesan (Yasemin)

Yalancı Dizisi Hazal Türesan (Yasemin)Yalancı dizisinde Yasemin karakterine de Hazal Türesan hayat verecektir. Hazal Türesan, 20 Temmuz 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 1,68 boyunda olan güzel ve başarılı oyuncumuz 2008 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Unutma Beni dizisindeki Azra karakteri ile yaşamış olan Hazal Türesan; Kara Para Aşk, Yaşamayanlar, Ufak Tefek Cinayetler, Mucize Doktor, Fatma, Vahşi Şeyler ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi pek çok dizide yer almıştır.

Efsane Odağ (Görkem)

Yalancı Dizisi Efsane Odağ (Görkem)Efsane Odağ’da Yalancı dizisinde Görkem karakterine hayat verecek. Efsane Odağ, 1986 İzmir doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro oyunculuk bölümünde eğitimini tamamlamış ardından da oyunculuk sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında yer almış olduğu Unutma Beni dizisinde yaşamıştır. Daha önceleri Aramızda Kalsın, Acı Aşk, Meryem ve Avlu gibi pek çok dizide boy gösterdi.

Cemal Toktaş (Murat)

Yalancı Dizisi Cemal Toktaş (Murat)Cemal Toktaş ise Yalancı dizisinde Murat karakterine hayat verecektir. Cemal Toktaş, 14 Ocak 1983 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olan Cemal Toktaş, aktif olarak dizi ve sinema oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Uyanış Büyük Selçuklu, Bizim Hikaye, Meryem, Yılanların Öcü, Böyle Bitmesin, Doktorlar ve Sıla gibi pek çok dizide yer almıştır.

Şahin Irmak (Okay Demir)

Yalancı Dizisi Şahin Irmak (Okay Demir)Başarılı oyuncumuz Şahin Irmak’da Yalancı dizisinde boy gösterecek. Şahin Irmak Yalancı dizisinde, Okay Demir karakterine hayat verecek. Şahin Irmak, 29 Eylül 1981 İzmir doğumludur. 1,86 boyunda olan yakışıklı ve başarılı oyuncumuz aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Bir dönem Çok Güzel Hareketler Bunlar’da oyunculuk yapmış ve izleyicilerden tam not almıştır. Daha önceleri ise Kurtlar Vadisi, Jet sosyete, Aliye ve Aşağı Yukarı Yemişliler gibi pek çok yapımda yer aldı.

Murat Kılıç (Erdal)

Yalancı Dizisi Murat Kılıç (Erdal)Yalancı dizisinde Erdal karakterine hayat verecek olan Murat Kılıç, 7 Eylül 1971 yılında doğdu. 2002 yılından bu yana aktif olarak sinema, dizi ve tiyatro oyunculuğu ile ilgilenen Murat Kılıç, pek çok markanın reklam yüzü oldu. Garanti, Turkcell, Tivibu ve enpara.com gibi pek çok markanın reklam filminde yer aldı. Nöbet, Yalancı Dünya, Galip Derviş, Keşanlı Ali Destanı, Baba Ocağı, İki Aile ve Karım ve Annem gibi pek çok dizide oyunculuğunu gözler önüne serdi.

İmer Özgün (Canan)

Yalancı Dizisi İmer Özgün (Canan)Yalancı dizisinde Canan karakterine ise güzel ve başarılı oyuncumuz İmer Özgün hayat verecektir. İmer Özgün, 1987 İstanbul doğumlu. Lise eğitimini 2005 yılında tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde eğitim gördü. Daha önceleri Avrupa Yakası, Kalpsiz Adam, Kavak Yelleri, Dudaktan Kalbe ve Sınıf gibi pek çok dizide boy gösterdi.

Serkan Tınmaz (Arif)

Yalancı Dizisi Serkan Tınmaz (Arif)Yalancı dizisinde Arif karakterine ise Serkan Tınmaz hayat verecektir. Serkan Tınmaz, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aktif olarak sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenen Serkan Tınmaz, pek çok tiyatro oyununda da yer aldı. Daha önceleri Kalp Atışı, Canevim, Güvercin, Menajerimi Ara, Adı Mutluluk, Beni Affet gibi pek çok dizi ve filmde boy gösterdi.

Fatih Berk Şahin (Doruk Gürsoy)

Yalancı Dizisi Fatih Berk Şahin (Doruk)Oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden bir tanesi olan Fatih Berk Şahin ise Yalancı dizisinde Doruk Gürsoy karakterine hayat verecek. Yalancı dizisi Doruk Gürsoy karakteri kimdir? Yalancı dizisinde Doruk karakterine hayat veren Fatih Berk Şahin kimdir? Fatih Berk Şahin oyunculuk sektöründe henüz çok yeni olmasına rağmen kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı.

Öyküsu Özyürek (Lorin)

Yalancı Dizisi Öyküsu Özyürek (Lorin)Yalancı dizisinde Öyküsü Özyürek’de Lorin karakterine hayat verecektir. Yaklaşık 4 yıl önce oyunculuk sektörüne adım atmış olan Öyküsü Özyürek daha önceleri Seni Kimler Aldı ve Blind isimli iki projede yer aldı. Seni Kimler Aldı dizisindeki başarısı ile izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başaran Öyküsü Özyürek Yalancı dizisinde hayat vereceği Lorin karakteri ile de izleyicilerden tam not almayı başaracak gibi görünüyor.

Emir Çubukçu (Ahmet)

Yalancı Dizisi Emir Çubukçu (Ahmet)Emir Çubukçu ise Yalancı dizisinde Ahmet karakterine hayat verecektir. Emir Çubukçu, 28 Eylül 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi oyunculuk bölümü üzerine tamamlayan Emir Çubuçu bugüne denk birden çok tiyatro oyununda boy gösterdi. En son karşımıza Zemheri dizisindeki Faruk karakteri ile çıkmış olan Emir Çubukçu; Gülperi, Rüya, Karadayı, Bana Sevmeyi Anlat ve Beyaz Gece gibi pek çok dizide yer aldı.

Gizem Soysaldı (Tuğba)

Yalancı Dizisi Gizem Soysaldı (Tuğba)Yalancı dizisinde Tuğba karakterine ise başarılı ve güzel oyuncumuz Gizem Soysaldı hayat verecek. Gizem Soysaldı, 4 Şubat 1984 İzmir doğumludur. 1,64 boyunda olan güzel ve başarılı oyuncumuz oyunculuğa tiyatro ile başlamıştır. 2012 yılında ise kamera önü oyunculuğu yapmaya başlayan Gizem Soysaldı; Seksenler, Sürgün, Bizim Okul, Arka Sokaklar, İçerdekiler ve Güzelliğin Portresi gibi pek çok yapımda yer aldı.

Mesut Yılmaz (Ali)

Yalancı Dizisi Mesut Yılmaz (Ali)Yalancı dizisinde önemli karakterlerden bir tanesi olan Ali karakterine ise Mesut Yılmaz hayat verecek. Mesut Yılmaz, 1988 yılında İzmir’de doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuar tiyatro bölümünde 2013 yılında eğitimini tamamlamasının ardından oyunculuk sektörüne giriş yaptı. Kızılelma, İnadına Aşk, Şahane Damat, Öyle Bir Geçer Zamanki gibi pek çok dizide yer aldı.

Doğa Karakaş (Ayaz)

Yalancı Dizisi Doğa Karakaş (Ayaz)Oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden bir diğeri olan Doğa Karakaş ise Yalancı dizisinde Ayaz karakterine hayat verecektir. Doğa Karakaş daha önce 2012 yılında Böyle Bitmesin dizisinde Fatih karakterine hayat vermiş ve izleyiciler tarafından da oldukça sevilmiştir. Yeni sezonda ise Doğa Karakaş Yalancı dizisinde hayat vereceği Ayaz karakteri ile gündeme gelecek.

Yalancı Dizisinin Konusu nedir?

Yalancı dizisinin konusu nedir? Yalancı dizisi neyi anlatıyor? gibi sorular de izleyiciler tarafından oldukça merak edilmekte. Yalancı dizisinin konusu evlenmek üzereyken nişanlısından ayrılan bir öğretmenin öğrencisinin babası ile aşk yaşamasını konu edinecek. Bu ikili yedikleri bir yemekten sonra kadın tecavüze uğradığını söyleyecek ancak onun ispatlayamayacak. Bu ikili arasında geçen diyaloğu ve söylenen yalanı konu edinecek olan Yalancı dizisi 2021-2022 sezonunda Show TV’de izleyici karşısına çıkacak.

Show TV’de yeni sezonda başlayacak olan dizilerden bir tanesi olan Yalancı dizisinin oyuncularından ve dizinin konusunda sizlere bahsettik. Sizin de Yalancı dizisinin oyuncuları hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz. Yalancı dizisinin oyuncularını nasıl buldunuz? Yalancı dizisinin oyuncularını beğendiniz mi?

Salih Bademci

Yalancı Dizisi Salih BademciSalih Bademci, Yalancı dizisinin başrol erkek karakterine hayat verecektir. Dizide lise öğrencisi olan bir çocuğu vardır ve mesleği cerrahlıktır. Salih Bademci’nin kendi hayatından bahsedecek olursak; Bademci, 15 Ağustos 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü tamamlamasının ardından 1994 yılında oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce pek çok sinema filmi, tiyatro oyunu ve televizyon dizisinde boy göstermiştir. Oyunculuğundan dolayı birden çok ödüle layık görülen Salih Bademci, en son karşımıza Kırmızı Oda dizisindeki Mehmet karakteri ile çıkmıştır. Elveda Rumeli, Öyle Bir Geçer Zamanki, Fatih, Zeytin Tepesi, Ulan İstanbul, Kiralık Aşk ve İstanbullu Gelin dizilerinde de yer almıştır.

Burçin Terzioğlu

Yalancı Dizisi Burçin TerzioğluYalancı dizisinin başrol kadın karakteri olan lise öğretmenine ise Burçin Terzioğlu hayat verecektir. Burçin Terzioğlu, 9 Mart 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. 6 yaşında oyunculuğa başlamış ve dizilerde boy göstermiştir. 1986 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Ülkemizin en çok sevilen ve beğenilen kadın oyuncularından bir tanesi olan Burçin Terzioğlu, daha önce Hükümsüz, Menajerimi Ara, Kurşun, Poyraz Karayel, Ezel, Fırtına, Kadın İsterse, Aliye, Çiçek Taksi, Sırılsıklam, Doktorlar, Yeniden Doğmak ve Perihan Abla gibi dizilerden yer alarak izleyicilerden tam not almayı başarmıştır.

Yalancı Dizisi Konusu

Yalancı dizisi konusu ile de izleyiciler de oldukça merak uyandırmıştır. Show TV’de yayınlanacak olan ve yapımcılığını Süreç Film’in üstlenmiş olduğu Yalancı dizisinin ana konusu bir lise öğretmeni ve öğretmenin öğrencilerden bir tanesinin mesleği cerrah olan babasıyla arasında geçen olayları anlatacaktır. Öğretmen ile öğrenci velisi olan cerrah babanın yediği yemek ve yemek sonrasında yaşanan olaylar gözler önüne serilecektir.

Yalancı Dizisi Yayın Tarihi

2021-2022 sezonuna damga vurması beklenen Yalancı dizisinin yayın tarihi net bir şekilde ifade edilmemiştir. Ancak dizinin çekimlerine 1 Ağustos’ta başlanacaktır. 1 Ağustos’a kadar set hazırlıkları tamamlanan dizi 1 Ağustos günü kamera karşısına çıkacaktır. Çekimlere başlanmasından yaklaşık 6 hafta sonra ise dizinin Show TV’de yayın hayatına başlaması beklenmektedir. Yani büyük bir olasılık ile Yalancı dizisi Eylül ayının ikinci haftası izleyicileri ile buluşacaktır.

Show TV’nin yeni projelerinden bir tanesi olan Yalancı dizisinin oyuncu kadrosundan, yayın tarihinden ve konusundan sizlere detaylı bir şekilde bahsettik. Sizlerinde Yalancı dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla beklemekteyiz. Aşağıda yer alan yorum kısmından dizi hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
1 ADET YORUM YAPILDI
  • kaan 31 Temmuz 2021 / 20:40 Cevapla

    bakalım nasıl dizi olacak

  • POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER