Dizi Oyuncu Kadrosu

Yalı Çapkını Kadrosu Oyuncuları Kimler?

Yalı Çapkını Kadrosu Oyuncuları Kimler?
Bu haber 19 Ağustos 2022 - 20:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosu karakterlerini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını dizisinin senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme almaktadır. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak edildi. Bizlerde, OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakteri

Afra Saraçoğlu – Seyran
Mert Ramazan Demir – Ferit
Çetin Tekindor – Halis Ağa
Şerif Sezer – Hatice
Gülçin Şantırcıoğlu
Emre Altuğ
Gözde Kansu – Gülgün
Ersin Arıcı
Beril Pozam – Suna
Doğukan Polat
İrem Altuğ
Öznur Serçeler
Hülya Duyar – Şefika
Diren Polatoğulları
Sezin Bozacı
Yiğit Tuncay – Latif
Buçe Buse Kahraman
Cansu Fırıncı – İbo
Selen Özbayrak

Afra Saraçoğlu – Seyran

Yalı Çapkını dizisinin başrolünde yer alan Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 yılında Edremit’te dünyaya gelmiştir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümününü okurken İkinci Şans filminin oyuncu kadrosuna dahil olan Afra Saraçoğlu ertesi yıl Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde başrolü oynamıştır. Afra Saraçoğlu daha önce Kötü Çocuk, İyi Oyun, Aşk Bu Mu?, Yeşilçam, Öğretmen gibi başarılı projelerde de yer almıştır. afra saraçoğlu yalı çapkını

Mert Ramazan Demir – Ferit

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim alan Mert Ramazan Demir kamera karşısına ilk defa 2015 yılında vizyona giren Ahtapot film ile geçmiştir. Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle televizyona adım atan oyuncumuz daha önce Ufo, Öğretmen, Çıplak, Ben Senim, Üç Harfliler: Adak, Antepli gibi başarılı projelerde de yer almıştır. yalı çapkını mert ramazan demir

Çetin Tekindor – Halis Ağa

16 Temmuz 1945’te Sivas’ta dünyaya Çetin Tekindor, Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda “Sahne ve Diksiyon” dersleri veren oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Sırça Kümes dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz daha önce Yılan Hikayesi, Ayla, Babam, İçerde, Karadayı, Asi, Bir Çocuk Sevdim gibi başarılı projelerde de yer almıştır. çetin tekindor yalı çapkını dizisi (1)

Şerif Sezer – Hatice

1943 yılında Mudanya’da dünyaya gelen usta oyuncumuz Şerif Sezer, kamera karşısına ilk defa 1981 yılında vizyona giren Yol filmiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Şerif Sezer daha önce Karagül, Kuzu, İstanbul Kırmızısı, Yüzleşme, Anneler ve Kızları, Beyaz Gelincik, Babam ve Oğlum, Kül ve Ateş gibi başarılı projelerde yer almıştır ve kamera karşısına en son 2021 yılında Benim Adım Melek dizisiyle geçmiştir. yalı çapkını şerif sezer

Gülçin Şantırcıoğlu

1977 yılında İzmir’de dünyaya gelen Gülçin Şantırcıoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümünden mezun olmuştur. Ruhi Su Kültür Sanat Vakfında şan hocalığı ve çeşitli gruplarda solistlik yapan Gülçin Şantırcıoğlu 2005 yılında Aynalar dizisiyle sektöre adım atmıştır. Oyuncumuz daha önce, Elveda Rumeli, Nefes Nefese, Osmanlı Tokadı, Diriliş Ertuğrul, Hercai gibi başarılı projelerde de yer almıştır. gülçin şantırcıoğlu yeni dizisi yalı çapkını

Emre Altuğ- Orhan

14 Nisan 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emre Altuğ, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk albümü İbret-i Alem’i 1998 yılında çıkaran şarkıcı Emre Altuğ 1994 yılında Gülşen Abi dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Sensiz Olmuyor, Hangimiz Sevmedik, Bal Gibi, Çıta gibi başarılı şarkılar seslendiren Emre Altuğ kamera karşısına en son 2021 yılında Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir. emre altuğ yalı çapkını orhan

Gözde Kansu – Gülgün

23 Ağustos 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Gözde Kansu, İstanbul Şehir Tiyatroları’nın ekipleri ile çalıştı ve sonra onların Antalya turnelerine davet edilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Gözde Kansu 1995 yılında Çiçek Taksi dizisiyle profesyonel oyunculuğa atmıştır. Aynı zamanda taburculuk yapan oyuncumuz daha önce Kurşun Yarası, Issız Adam, Al Yazmalım, İçerde, Medcezir gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Ersin Arıcı

2 Nisan 1991 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Ersin Arıcı, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında vizyona giren Tabula Rosa filmiyle geçen oyuncumuz ertesi yıl Hangimiz Sevmedik dizisinde de yer almıştır. Ersin Arıcı daha önce Ufak Tefek Cinayetler, İnsanlık Suçu, Yaban, Gidenler, Keşke Hiç Büyümeseydik, Avlu, Kuş, Kağıttan Hayatlar, 25 Litre gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Beril Pozam – Suna

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beril Pozam, sahne teknisyeni, çevirmen ve oyuncudur Beril Pozam kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Afili Aşk dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen dizide canlandırdığı Nazmiye karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz daha önce Akrep, Olağan Şüpheliler, Ada Masalı gibi başarılı projelerde de yer almıştır ve oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Baba dizisiyle geçmiştir.

Doğukan Polat

5 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Doğukan Polat, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü ile Anadolu üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde ve Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk eğitimi alan Doğukan Polat, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Kapalı Çarşı dizisiyle geçmiştir ve daha önce Hükümet Kadın, Yağmurdan Kaçarken, Kadim Dostum, Kaybedenler Kulübü gibi projelerde yer almıştır.

İrem Altuğ

15 Eylül 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen İrem Altuğ, ilkokuldayken, bir derginin çocuk güzellik yarışmasında 7-12 yaş grubu içinde birinci seçilmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi’ndeki eğitimini yarıda bırakarak San Francisco Eyalet Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan oyuncumuz Amerika’da kaldığı beş sene içerisinde 20 kısa, 3 uzun metraj bağımsız yapım filmde rol almıştır ve ülkemizde Karılar Koğuşu, Eve Giden Yol filmleri, Ihlamurlar Altında dizilerinde yer almıştır.

Öznur Serçeler

Öznur Serçeler, 1 Ocak 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Mersin Üniversitesi Konservatuvarından mezun olan Öznur Serçeler, daha sonra Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde müzik eğitimi almıştır. 2007 yılında Dünya Gençlik Orkestrası projesine katılan ve Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede sahne alan Öznur Serçeler özellikle, Dolunay dizisinde hayat verdiği Fatoş karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Hülya Duyar – Şefika

26 Haziran 1970 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Hülya Duyar, 1989 yılında eğitimini tamamlayarak kuaför ve makyaj sanatçısı olarak tiyatroya adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Günlük dizisi ile geçen oyuncumuz daha önce Gönülçelen, Zenne, Karagül, Deliha, Nefes Nefese, Sevgili Geçmiş, Azizler, Kulüp, Eltilerin Savaşı, Doğduğun Ev Kaderindir, Fazilet Hanım ve Kızları ismli projelerde de yer almıştır.

Diren Polatoğulları

12 Şubat 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Diren Polatoğulları, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk sanatında eğitim almıştır. Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar’a Giderken, Karadayı, Son, Eski Hikaye, Kaçak, Şevkat Yerimdar, Kırık Kalpler Bankası, Küçük Esnaf gibi birçok farklı projede yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Üç Kuruş dizisiyle geçmiştir.

Sezin Bozacı

5 Aralık 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sezin Bozacı, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2008 yılında Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. Özellikle Semaver Kumpanyası tiyatro oyunu ile tanınan oyuncumuz Sezin Bozacı daha önce Şeref Meselesi, Paramparça Aşklar, Şimdiki Zaman, Oyuncu, Mordkommisson gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Yiğit Tuncay

1969 yılında dünyaya gelen Yiğit Tuncay, İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları Çocuk Oyunları Bölümüyle oyunculuğa adım atmıştır. Lale Oraloğlu Tiyatrosu, Tuncay Özinel Tiyatrosu gibi topluluklarla çalışan Yiğit Tuncay tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Aynı zamanda yazar olan oyuncumuz daha önce Altın Kuş Musiki Cemiyeti, Kurt Kanunu, Canım Ailem, 24 Saat, Duvardaki Kan gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Buçe Buse Kahraman

Buçe Buse Kahraman, 1 Nisan 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan Buçe Buse Kahraman kamera karşısına ilk defa 2017 yılında vizyona giren Kötü Çocuk isimli sinema filmiyle geçmiştir. Özellikle Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Lila Argun karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Baş Belası dizisiyle geçmiştir.

Cansu Fırıncı – İbo

Cansu Fırıncı 16 Mart 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Cansu Fırıncı kamera karşısına ilk defa 2011 yılında yayınlanan Urfalıyım Ezelden dizisiyle geçmiştir. Özellikle Kırgın Çiçekler dizindeki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Yolculuk, Can Tertip, Babam, Kanlı Postal, Kızlarım İçin, Düş Kırgınları, Üç Harfliler 2: Hablis, Mehmetçik Kutlu Zafer, Akıncı, Kızlarım İçin gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Selen Özbayrak

Yeni sezonda Yalı Çapkını dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan Selen Özbayrak, Emre Ahatlı menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Sanatla yakından ilgilenen ve müze gezmeyi oldukça seven Selen Özbayrak daha önce herhangi bir dizi, film yada reklam projesinde yer almamıştır. Yalı Çapkını dizisiyle anlaşan güzel oyuncumuz Selen Özbayrak sektörde yeni olduğu için hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır.

Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosu karakterlerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
1 ADET YORUM YAPILDI
  • […] Pictures üstlenmiştir. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Yalı Çapkını oyuncu kıyafetlerini de […]

  • POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER