Dizi Oyuncu Kadrosu

Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Bu haber 29 Ağustos 2021 - 2:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni sezonun ve Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi olması beklenen Yargı dizisi hakkında merak edilen pek çok konu olmuştur. Ay Yapım imzalı Yargı dizisi oyuncu kadrosu ile de izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda sizinle Yargı dizisinde yer alan oyuncularımı paylaşacağız. İşte Yargı dizisinde yer alan oyuncularımız ve hayat vermiş oldukları karakterler..

Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

-Pınar Deniz (Ceylin Erguvan)
-Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz Kaya)
-Hüseyin Avni Danyal (Metin Kaya)
-Uğur Polat
-Mehmet Yılmaz Ak
-Zeyno Eracar (Gül Erguvan)
-Ali Seçkiner Alıcı
-Başak Gümülcinelioğlu
-Uğur Aslan
-Pınar Çağlar Gençtürk
-Onur Özaydın
-Ece Yüksel
-Özlem Çakar
-Arda Anarat
-Onur Durmaz
-Zeynep Atılgan
-Beren Nur Karadiş

Pınar Deniz (Ceylin Erguvan)

Yargı Dizisi Pınar Deniz-Ceylin Erguvan KarakteriYargı dizisinin başrol kadın karakterine hayat verecek olan Pınar Deniz, Ceylin Erguvan karakterine hayat verecektir. Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 yılında Adana’da dünyaya geldi. 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Pınar Deniz, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde tamamladı. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Sil Baştan dizisindeki Evrim karakteri ile yaşayan Pınar Deniz; Vatanım Sensin, Beyaz Yalan, Menajerimi Ara, Kırmızı Oda ve aşk 101 gibi pek çok dizide yer aldı.

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz Kaya)

Yargı Dizisi Kaan Urgancıoğlu-Ilgaz Kaya Karakteri_1Yargı dizisinin erkek başrol karakteri olan Ilgaz Kaya karakterine ise başarılı oyuncumuz Kaan Urgancıoğlu hayat verecektir. Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981 tarihinde İzmir’de doğdu. Lise eğitimini özel bir kolejde tamamlamasının ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi’nde ve Kadir Has Üniversitesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimlerinin yanı sıra oyunculuk eğitimleri de alan Kaan Urgancıoğlu, 2002 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önceleri Avrupa Yakası, Ah Polis Olsam, Azap Yolu, Tutsak, Limon Ağacı, Canım Ailem, Leyla ile Mecnun, Düşman Kardeşler, Kara Sevda ve Filinta gibi pek çok dizide boy gösterdi.

Hüseyin Avni Danyal (Metin Kaya)

Yargı Dizisi Hüseyin Avni Danyal-Metin Kaya Karakteri_1Yargı dizisinde Metin Kaya karakterine ise başarılı oyuncumuz Hüseyin Avni Danyal hayat verecektir. 1982 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Hüseyin Avni Danyal, 12 Nisan 1962 Trabzon doğumludur. Oyunculuğun yanı sıra tiyatro ve sunuculuk ile de yakından ilgilenen başarılı oyuncumuz bu güne denk pek çok dizi ve filmde yer almış ayrıca bazı tiyatro oyunlarını da yönetmiştir. Daha önceleri Ferhunde Hanımlar, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Elimi Bırakma, Şahsiyet, Siyah İnci, Vatanım Sensin, Cesur Yürek, Acı Aşk, Delibal, Sağ Salim 2, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi pek çok dizi ve filmde yer almıştır.

Uğur Polat

Yargı Dizisi Uğur Polat_1Uğur Polat’da Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Uğur Polat, 1 Ocak 1961 tarihinde İstanbul’da doğdu. 1978 yılından bu yana aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Üniversite eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Daha önceleri; Aşk Tesadüfleri Sever 2, Ulan İstanbul, Cinayet, Benimle Oynar mısın, Yahşi Batı, Beni Unutma, Yeditepe İstanbul, O da Beni Seviyor ve Tutsak gibi pek çok yapımda boy göstermiştir.

Mehmet Yılmaz Ak

Yargı Dizisi Mehmet Yılmaz AkMehmet Yılmaz Ak, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan erkek oyuncularımızdan bir diğeridir. 8 Şubat 1986 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiş olan Mehmet Yılmaz Ak, 1.77 boyunda ve 75 kilogram ağırlığındadır. Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümünde tamamlamış ve bunun ardından da pek çok özel tiyatrolar görev yapmıştır. Daha önceleri Hakan, Muhafız, Anons, Buğday, Kırık Kalpler Bankası, Ceset, Fatma ve Dudullu Postası gibi pek çok yapımda yer alarak izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Zeyno Eracar (Gül Erguvan)

Yargı Dizisi Zeyno Eracar-Gül Erguvan KarakteriZeyno Eracar ise Yargı dizisinde Gül Erguvan karakterine hayat verecektir. Zeyno Eracar, 5 Aralık 1970 İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat vermiş olduğu Neriman karakteri ile izleyicilerin gönlüne taht kurmayı başarmıştır. Ayrıca daha önceleri Kara Sevda dizisinde de boy göstermiştir.

Ali Seçkiner Alıcı

Yargı Dizisi Ali Seçkiner AlıcıAli Seçkiner Alıcı’da Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Ali Seçkiner Alıcı, 1965 yılında Kars’ta doğmuştur. Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü üzerine tamamlamıştır. Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik ve şarkıcılık ile de yakından ilgilenmektedir. Arıza, Sardunya, Bir Aile Hikayesi, Şahsiyet, Bizim İçin Şampiyon ve Ferhunde Hanımlar gibi pek çok yapımda boy göstermiştir.

Başak Gümülcinelioğlu

Yargı Dizisi Başak GümülcineloğluYargı dizisinde boy gösterecek olan oyuncularımızdan bir diğeri olan Başak Gümülcinelioğlu, 20 Ekim 1991’de Almanya’da doğmuştur. Eğitimlerini yurtdışında tamamlamış olan başarılı oyunculuğu Başak Gümülcinelioğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi’nde de yüksek lisans yapmıştır. 2018 yılında oyunculuğa başlamış olan Başak Gümülcinelioğlu Sen Çal Kapımı ve Erkenci Kuş gibi dizilerde yer almıştır.

Uğur Aslan

Yargı Dizisi Uğur AslanUğur Aslan’da Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Uğur Aslan, 9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalında tamamlamıştır. Daha önceleri Çukur, Kuruluş Osman, Siyah Beyaz Aşk, Kara Sevda, Karadayı, Kayıp, Yer Gök Aşk, Kale İçi ve Ofis İşi gibi pek çok dizide boy göstermiştir.

Pınar Çağlar Gençtürk

Yargı Dizisi Pınar Çağlar GençtürkPınar Çağlar Gençtürk, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan kadın oyuncularımızdan bir diğeridir. Pınar Çağlar Gençtürk, 1982 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi’nde film ve drama üzerine tamamlamıştır. Daha önceleri Arıza, Kadın, Evlat Kokusu, Bizim Hikaye, Arkadaşlar İyidir, Çalıkuşu ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde yer almıştır.

Onur Özaydın

Yargı Dizisi Onur ÖzaydınYargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Onur Özaydın, 6 Temmuz 1985 tarihinde doğmuştur. Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi oyunculuk bölümü üzerine tamamlamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Uçurum ve Kosmos isimli projelerde boy göstermiştir. 2021-2022 sezonunda ise Yargı dizisi ile gündeme gelecektir.

Ece Yüksel

Yargı Dizisi Ece YükselEce Yüksel’de Yargı dizisinin oyuncuları arasında yer almaktadır. Ece Yüksel, 1993 yılında doğmuştur. Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Aktif olarak dizi ve sinema oyunculuğu ile ilgilenen Ece Yüksel, 2010 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önceleri Av Mevsimi, Çekmeceler, Davetsiz Misafir, Nefesim Kesilene Kadar ve Kız Kardeşler gibi filmlerde boy göstermiştir.

Özlem Çakar

Yargı Dizisi Özlem ÇakarYargı dizisinin kadın oyuncularından bir diğeri olan Özlem Çakar, 1969 yılında Ankara’da doğmuştur. Aktif olarak tiyatro, sinema, dizi ve reklam oyunculuğu ile ilgilenen Özlem Çakar, 1998 yılından bu yana olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. En son karşımıza Sefirin Kızı dizisi ile çıkarken daha önceleri; Aykut eEnişte, Kaçak Gelinler, Saklı Kalan, Tozlu Yollar, Galip Derviş, Babam İçin, Kayıp Aranıyor, Gizli Patron ve Arka Sokaklar gibi pek çok projede yer almıştır.

Arda Anarat

Yargı Dizisi Arda AnaratÜlkemizin genç oyuncuları arasında yer alan Arda Anarat, 2 Nisan 1999’da İstanbul’da doğmuştur. Kısa bir süredir oyunculuk ile ilgilenen başarılı oyuncumuz daha önceleri Diriliş Ertuğrul, Tek Yürek ve Çukur gibi dizilerde boy göstererek izleyicilerin beğenisini kazanmayı da başarmıştır. 2021-2022 sezonunda Yargı dizisinde yer alacak olan oyuncularımızdan bir tanesidir.

Onur Durmaz

Onur Durmaz’da Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer almakta. Oyunculuğa yeni henüz çok az bilinen isimlerinden bir tanesi olan Onur Durmaz daha önceleri; Niyazi Gül Dörtnala ve Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konak’ta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi isimli filmlerde yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Niyazi Gül Dörtnala filmi ile yaşamıştır.

Zeynep Atılgan

Yargı Dizisi Zeynep AtılganZeynep Atılgan Yargı dizisinin kadın oyuncuları arasında yer almaktadır. Genç oyuncumuz Zeynep Atılgan, oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden bir tanesidir. Güzelliği ile sosyal medyada oldukça dikkat çeken Zeynep Atılgan, Marmara Üniversitesi öğrencisidir. 2021-2022 yılında Yargı dizisinde boy gösterecek ve izleyicilerden tam not almayı da başaracak.

Beren Nur Karadiş

Yargı Dizisi Beren Nur KaradişBeren Nur Karadiş’de Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Yargı dizisinin çocuk oyuncularından bir tanesi olan Beren Nur Karadiş tatlılığı ve sevimliliği ile izleyiciler tarafından çok sevilecek. Daha önceleri Doğduğun Ev Kaderindir, Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde yer alan Beren Nur Karadiş, yeni sezonda Yargı dizisinde boy gösterecek.

Yiğit Kalkavan- Rıdvan

27 yaşındaki başarılı oyuncumuz 1993 yılında memleketi Rize’de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Yiğit Kalkavan, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü’nde yüzde 50 yetenek burslu olarak eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda Cimcim Harikalar Jimnastik Kulübü lisanslı trambolin sporcusu olan Yiğit Kalkavan daha önce, Deli Gönül, Küçük Kadınlar, Kanıt, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Ufak Tefek Cinayetler, Özelden Yürüyenler, Menajerimi Ara gibi başarılı projelerde yer de yer almıştır.

Yargı Dizisinin Konusu

Yargı dizisi oyuncuları ile merak edilirken konusu ile de izleyicilerin dikkatini çekti. Kanal D’de Eylül ayında yayın hayatına başlaması beklenen Yargı dizisi aksiyon ve dram türünde olurken dizinin konusu ise avukatların rekabete dayalı hikayelerini konu edinecek. Yargı dizisinin ana konusu kısaca avukatlar etrafında dönecektir.

Kanal D’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Yargı dizisinin oyuncu kadrosunu ve Yargı dizisinin konusunu sizlerle paylaşmak istedik. Sizlerinde Yargı dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER